pycia13 - komentarze


Cze¶ć Wszystkim...!!!!!!!!!!!Dzisiaj mam dobray humrek (ale nie taki jak wczoraj).No wiec tak wstałam o godzinie 7:45 (nie wiem jaki cudem to sie stało bo miałam wstac o 7:00 jestem jak zawsze dokładna :P:P:P:P tylko wiecie czego nie robie dokładnie?RYSUNKOW NA PLASTYKE)I pisałam eski z Gocha ale musiałam do niej zadzwonic bo ona cos pisała ze zostawila kurtke w szkole ... blebleble.
No i zadzwoniłam gadałysmy az 3 minutki - hehehe.potem sie ubrałam i wyszłam z domu o 8:30...stałam chwilke i patrze a tu Gocha mnie wołała dos iebie bo czego nie mogla zrobic?ZNALEZC KLUCZY...
eh...potem poszłam z nia ...gdzie???hmmmm...ja wiem gdzie ale nie moge powiedziec.tylko napisze ze spotkalysmy "mysliwego" - buhahahahaha nio i potem musialysmy prawie biec do szkoly po ta jej kurtke.wzialysmy j± i...i...szybko na przystanek (gdzie juz byla cala nasza klasa procz Misi Ania PAMELKI:):):) i mnie z Goch±.
Dałysmy "Parci" jakas kartke gdzie pisało ze mozemy wracac same do domu przeciez jechac z nim to normalnie gorsza siara niz Gosia robi :D:D:D.no i stoimy na tym przystanku i stoimy (zdazyło przejechac juz z 4 tramwaje) i wkoncu jedzie nasz ... "6"...eh.
Ale miejsca nie bylo i wszyscy byli scisnieci chociaz i tak nie bylo zle w porownaniu z tym jak jechalismy do "teatru :/:/".
aaaaaaa jechalismy na "POKAZ MAKIETY MIASTA POZNANIA" bleeeehh...
wiecie jak nudno.I skonczyło sie chyba po połgodzinie.
Wpisałam sie z Gocha do ksiegi goscie czy do czegos takiego i poszłysmy...a z Parciem wracalo chyba "5" osobek - hehehe!!!!!!!!
Potem poszlysmy do szkoly Natalia do sali "109"!!!!!!!!!!!!!!!!!
I czekałysmy na basen tzn.ja i Natalia czekalysmy az oni pojada.
A Misia i Gocha poszły do sklepu :D:D:D:D:D ..wrociły z dwoma siatkami i ja osobicie zrobilam paczke dla Gosi i Misi i dla siebie i Natalii - buuuhahahaha...Natalia "No to zapierdalaj bo nie zdazysz" heheh...i teraz siedze i troche duzo pisze jak na swoje zdolnosci :P:P:P no wiec koncze.Pozdrowieńka dla Natalii ,Gosi ,Wojtkka S - heh,DLA FILIPA,Misi i reszty ...



PS;Chyba napisze smska do Natalii...papa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.02.2005 :: 15:42 :: prosie13.aster.pl

ch...j

Zruch...ł bym Ci du...ę Kur...w jak zajebi¶...e chce mi się jeb...ć Jeb...ć jeb...ć !!!
05.01.2005 :: 21:15 :: 213.238.98.120.adsl.inetia.pl

Pycia

Wielkie dzieki za komety mogło by ich byc wiecej...papa
05.01.2005 :: 20:14 :: c20-138.icpnet.pl

Asia =D

Hehh... No więc komentuje Nie wim co pisać... Więc kńczę... Pozdruffki papapa :*
05.01.2005 :: 18:22 :: mediator.stella.net.pl

jak widze masz badzo duzo energi...<lol> to mi sie podoba... po przeczytaniu twoich notek stwierdzam ze mimo doluw i smetkow jestes baaaaardzo pogodna osoba!!! tak trzymaj!!!!
05.01.2005 :: 17:46 :: bbx77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Ta farba wyglada jak krew! :) NIE podobaja mi sie te misie wiesz? Bo sa takie szare! I smutne i maja takie male oczka ;) Ciesze sie ze to zrozumialas :* pzodro
05.01.2005 :: 00:00 :: 213.238.99.54.adsl.inetia.pl

Natalia

No wlasnie zapierdalaj! Buhaha... on nas zajebie, biegl przez cala GROTKOWSKA! hehe i dobrze mu tak! Pozdrawiam, papa
Talk.pl :: Wróć