pycia13 - komentarze


Czesc!Dziesiaj bylo super ale teraz jest zle bo mnie boli brzuch od...(wiecie czego) i mnie jeszcze głowa boli...
Gosie tez wiecie co ona robiła jak bylam z Misia u niej - buhahaha...Gosia!!"bo pan pokazywał..."miałam 7 lekcji :/
1.JEZYK POLSKI - hmmm...nudy jak zawsze
2.JEZYK POLSKI - nikt nie przeczytał "Zemsty" - hehehe...no moze 5 osóbek reszta nie a jest 29 osób w klasie
3.FIZYKA - wystawiła mi 2 na koniec semestru i pisałam dzisiaj poprawe sprawdzianu i dostałam 3!!!!!!! hehehe...
4.WF - wystawiła mi s*** 4 Gosi i Misi tez!!Pamela tez dostała 4 a nie powinna przeciez ona z wf...ehh...
5.RELIGIA - dostałam dwie 3 .. :/:/Misia "ale ja musze"
6.ANGIELSKI - sprawdzian - wszyscy od siebie sciagali..heh...
Gosia to widziała jak sie odwraca i przepisuje i nic
a ja cały czas byłam do niej odwrócona ja Gosia i angielski - buhahaha
7.NIEMIECKI - kartkowka mam wszystko procz 2 słowek "MISIA a Ty??"
hehe...nio i potem czekalysmy 1h na Natalie P.Janik - hmmmm
"dziewczynki a wy nie macie co robic tylko przeszkadzacie w mojej lekcji??"hahahaha.. Hmmm...reszty nie chce mi sie pisac bo to jest duzo do pisania np.co robiła Gosia Kania - hehe
pozdro dla Gosi Misi NATALII Mikołaja Bufeta Rafała (hmmm...Misia...po co powiedziałas??ja mowie "nie" a Ty "tak" zart Adamka hehe...za to zze mnie i Misie zapraszał na lekcje religi do 110... dla Marty K i Beci i dla Asi i dla wszystkich ktorzy mnie lubieja
Buuuuu...jutro na 8:00 papapapapa :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.01.2005 :: 17:30 :: 213.238.97.128.adsl.inetia.pl

Pycia

Tak tak Misia przeciez wiem to nie Twoja wina ze akurat tam spadła tak jakos wiatr zawiał i wpadła w kaluze... hehehe - pozdrófki dla Ciebie i Natalii i Asi,Gosi Martusi Beci hm...Bufeta Mikosa...i dla ...dla...nio wiecie!!papa
13.01.2005 :: 21:31 :: bcw115.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

a ja nie mam tej czapki!! zostala U Gosiu! haha a jak rzucili moim wfefem ktory rozwalil sie na torach?! a to chamy!!!!! ;( ale ja nie bylam lepsza .. ale ja chcialam rzucic ja na auta ale nie wyszlo nie moja wina ze nie zlapal, pozdro dla moich 2 przyjaciolek!!
13.01.2005 :: 19:37 :: 213.238.101.83.adsl.inetia.pl

Natalia

Dzien dobry! Tzn. Dobry wieczor! Dzieki za pozdro, fajnie tez bylo na przystanku <lol2> Pozdrawiam, papapapapapa! BUZIAKI!
Talk.pl :: Wróć