pycia13 - komentarze


Siema!Dzisiaj 6 lekcjii było nawet fajnie w szkołce ...Natalia ma urodzinki i zycze jej wszystkigo naj naj naj :*:*:*



Nie ten co z Tob± tańczy,
Nie ten co z Tob± się ¶mieje,
Lecz ten co z Tob± cierpi
Jest Twoim przyjacielem


Nio wiec religia (dała mi 3 na koniec !!!:[) hmmm...ciekawe czemu??
niemiecki polski historia matma geografia...na kzdej lekcji nudy a szczegolnie na religi,polskm i niemieckim nio i po lekcjach poszłam z Gosia i Misia do domku (tzn.poszlysmy do Gosi na chwilke)
a teraz pojde chyba zadzwonic do Natalii MOZE hehe
pozdróóffki - papapa :*:*:*


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.01.2005 :: 14:22 :: 213.238.96.138.adsl.inetia.pl

pycia

no bardzo mnie ciekawi czemu mam z reli 3 dziwne...
bo HALINKA mnie nie lubi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dostałam uwage ze wychodze bez kurtki do kaplicy - buhahaha
papa
15.01.2005 :: 02:14 :: 213.238.102.6.adsl.inetia.pl

Natalia

haha... ja musze dostac 5 bo jak nie to Halince przyjebie, no ale coz, chce pi±teczke to musze zeszyt zalozyc <lol2> chyba ja gnie ja i zeszyt :/ pozycze od...hmmm... od Misi <jupi> Misia jest kochana i mi pozyczy <lol> a dlaczego Pycia ma 3 z reli? hmmm... ciekawe sama nie wiem Buziaki dla Pyci :*:* ej... jutro na lyzwy <jupi> papa
14.01.2005 :: 22:43 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Zell.san

Noi jestem teżcie nudziłem w budzi ale to norma ja z reli mam 5 ciekawe czemu ty masz 3 pozdrawiam i zapraszam do mnie Zellsan.blog.onet.pl to tak dla przypomnienie
14.01.2005 :: 18:35 :: serwer.tvgawex.pl

sapcia

dziekuje za komentarzyk na moim blogu:P:P:Pty również masz zajebistego bloga...zazdroszcze ze jestes zakochana-to takie ¶wietne uczucie:):):)mam gg takrze jak chcesz pogadac to kliknij : 4664396:P sapcia.talk.pl
Talk.pl :: Wróć