pycia13 - komentarze


siemka!dzisiaj tylko 4 lekcje czyli i dobrze i zle...chociaz to nie sprawia mi roznicy bo i tak zostaje zawsze conajmniej 3 godziny
pierwsza lekcja angielski - chmmm...baba dała mi pale za sprawdzian bo miałam 14 pt.a ja obliczyłam ze mam 17pt czy iles i dostałam 2!! potem matma - nudyyy...fizyka - Gosia zdała i wychowawcza...nudno jak zawsze jakies tam ankiety robilismy iii...rozdawal OCENY NA KONIEC SEMESTRU!!!!!!!!!!!!!1
moje sa koszmarne ;(;( no coz...hehehe...potem poszłam z Misia Ania i Gosia do swietli i w ogole laziłysmy po szkole - ejj...pamietacie "dzien dobry...ku***" buhahahaha mam nadzieje ze tego nie slyszała heheheeee...
i potem juz po paru godzinach poszłam w chate z Mikosem i Gosia .
nudziło mi sie ..Marte spodkalysmy na przystanku
nioo i w ogole a najlepiej bylo u pani Anity...biedna Gosia
tak sie walneła na glowe ze...nie mogla chodzic...musiałam z Misia sprowadzac ja ze schodow / biedaczka az prawie sie poplakała ja juz koncze papapa - pozdro dla Natali Misi Gosi Ani dla ... i dla Marty K Beci Asi ....i szczegolnie dla (juz przedtem wymienionej osoby ) dla ... papa!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.01.2005 :: 14:19 :: 213.238.96.138.adsl.inetia.pl

pycia

gdybys widzial moje ocenki Zell to bys sie przestraszyl...racja Gosiu
biedny Kondziu ...teraz to on wszystkich wykorzystuje :-D ehh...pozdro for all .
papaap:*:*:*
20.01.2005 :: 00:09 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Zell.san

poprzednia notka jest moja zap[omniałem sie opodpisać
20.01.2005 :: 00:08 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Ja zapewne oceny mam gorsze A omnie to już sie zapomina
paps pozdrawiam
19.01.2005 :: 08:13 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

gosia

Biedna ja bylam ale juz mnie noga nie boli!!Spolczuje teraz Kondziowi bo ma zlamana noge a wiesz przez kogo??? PAMELA mu zlamala ciekawe co on jej dzisiaj powie o tej nodzeee!!!!
Talk.pl :: Wróć