pycia13 - komentarze


Siemka!boshee.wiecie jak mnie rece bola?? od tego stania na rekach ruszac nimi nie moge :/:/siedze juz prawie druga godzine na gg i nikogo nie ma przedtem była chociaz Misia na chwile a teraz jest tylko Raptis - ale z raptisem to se nie pogadam
Misia mam pare piosenek ktore ci przesle i jak ci sie spodobaja to mozesz z Gosia do nich tanczyc swietny pomysl nie??
buuuuu.... moje rece..!!!!!!!!glodna jestem!a nic jak zawsze nie ma!tzn.jest duzo ale ja jestem wybredna wstalam o 10 bo mnie obudzili... :[:[ale dobra...jutro FIZYKA I MATMA - MOZE ODDA sprawdziany i jeszcze oprocz tych lekcji jest wychowawcza i ANGIELSKI!!!!!!!!!!!!!!Gosie bylo zadane bardzzzzzzzzzzzzooooo
duzo :[:[nie chce mis ie robic ...i Gosie nie mozemy sie spoznic bo tym razem jej nie ublagamy zeby nam nie wpisala spoznienia!
w czwartek to chyba cudem nam sie udaloo..kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie moge wyprostowac rak!nie robie juz stania na rekach!!!!
ja musze cos zjesc bo sie przewroce
czemu nie ma nikogo FAJNEGO na gg????np.Asi - bo wyjechala
Misi - nie wiem czemu nie ma Natalii- chmmm...??
Dawida - pewnie nie moze wejsc Adama - nie wiem !!
iiiii kogo jeszcze....np.zella sapci Darka - czemu ich wszystkich nie ma?!!!a wiecie ze ja uciekam z domku
jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ale cossssh cos sie wymysli.
moze uciekne z Natalia bo ona tez ucieka....tylko kto mas przygarnie...????????? dobra ja koncze
pozdrófki for all
aaa tu osobne pozdrowienka :
FOR:
- Misia :*
- Adam
- Gosia
- Dawid
- Natalia
- wszystkich downow z mojej klasy
- Asi :*
- Sapci :*
- Zella
- Darka

"Dla świata możesz być nikim dla kogoś całym światem"
Dla kogo?tylko dla kogo?dla kogo jestem calym swiatem?dla nikogo.. papapa



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.01.2005 :: 17:31 :: 213.238.103.74.adsl.inetia.pl

pycia

tak tak jasne gabcia dam Ci komcia
Gosiuu.... wiesz ile ja bym dała zeby bylo w koncu dobrze
jasne ze idziemy razem bo jak inaczej
wlasnie slucham dołującej piosenki i stwierdziłam ze moze na niego nie zasłozyłam przeczytałam Twoją nowa note i dałam komcia
pozdrófki dla Natalii Ciebie Gosia dla Misi Adama Dawida Sapci ....Asi
i for wszyscy ktorzy czytaja tego komcia papa :*
24.01.2005 :: 12:29 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

gosia

Pycia nie miej dooola wszystko sie ulozy tylko musisz troche poczekac!!Uwiez mi!!! Jutro idzesz ze mna do szkoly!!Napisalam nowanotke przeczytaj!!! OGLASZAM KONKURS KTO PRZYGARNIE GOSIE SAMOSIE POD SWOJ DAC ZGLOSZENIA PRZYJMUJE PRZEZ TEL.I ESKi!!! Pozdro i nioe martw sie papap:*
23.01.2005 :: 13:40 :: aky68.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabcia

ja u ciebie dalam komcia wiec ty umni tez daj www.gabcia.talk.pl
Talk.pl :: Wróć