pycia13 - komentarze


Witammm!!! na poczatku chce przeprosic Misie ...
sorka juz nic nikomu nie powiem na Twoj temat wlasciwie to nic nie mowilam na temat Twoj tylko oo Bufecie ze napisał Ci taka eske wiec mi wybaczasz prawda??dziekuje :*
wstałam chyba o 9 nie poszłam do budy ogólne to calymi dniami dołek z jednego glupiego no moze nie glupiego dla mnie ale dla was..powodu!poszłam do babci...biedny maly nie moze chodzic bo jak bedzie chodzic to mu zaloza gips ;(a wiecie on ma dopiero niecale 2 latka...wrociłam weszłam na gg i szukalam opisow na gg
potem wrociła my sister i musialam jej zejsc z kompa i poszłam do "kofanego" :/ kuzyna ...zart nie kofanego!!i z nim grałam w jakas gre...aa teraz siedze slucham DOŁUJĄCEJ piosenki i rycze i sie nudze...!
buuuuuuu...moje marzenie nigdy sie nie spełni....
ja wszystko psuje ....czemu?? na serio jestem taka glupia brzydka i w ogóle?????powiedzcie mi co ja nie tak robie?
co wam we mnie przeszkadza?bo ja juz nie wiem...
dobra ja koncze moze pojde zadzwonic do Gosi...
sama nie wiem co ja jesce robie na tym swiecie :*pa



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.01.2005 :: 13:14 :: w3cache1.icm.edu.pl

pycia

masz pecha!!siedzimy kolo siebie a gadamy na gg ze soba <lol2> no odpisz mi bahorzyco!!dobra wiem ze one sa pokrwawione a wiesz co ja wczoraj zrobi łam?trzymałam w reku noz
papapa
25.01.2005 :: 22:43 :: daz181.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Haha palec Ci odpadl a na tym obrazku tylko pokaleczone rece. Mi reke odpadla a Paulisia co? Nie chciala mi pomoc!!
25.01.2005 :: 14:36 :: 213.238.103.32.adsl.inetia.pl

pycia

Misia moja reka na plastyce nie wygladała tak zle jak na tym obrazku co nie??
24.01.2005 :: 23:06 :: 213.238.103.74.adsl.inetia.pl

pycia

dla Ciebie?fajnie że chociaz komus zalezy jak Ci zamarzły zylyy??<hahaha>nie przyszlam bo rano nie chcialo mi sie wstac i spalam dalej
i w ogóle jest pełno powodów...
szkoda ze mnie nie było???!!!bardzo dobrze bo jak by nas zaczeli nacierac to...brrrrrrrrr.... oki niech bezie ta rekompensywa chocia znie wiem o co w tym chodzi...jasne juz nikomu nie powiem nic na temat Twój i Bufeta....
ale jutro nie mozemy przyjsc w _!_
bo mamy wf!!!!!!!!!:/:/ jasne ze mi sie chce cwiczyc ale Ty cwicz bo ja MUSZE!!!!!!nie moge zmienic obrazka bo wszystko co z krwia jest to kojarzy mi sie z moim zyciem...
ale wiesz co powiem Ci tak w tajemnicy...wiedzialam ze nie jestes na mnie zła bo Ty nigdy nie jestes na mnie zła bo na mnie nie mozna byc złym <lol2>prawda?i nie wolno na mnie krzyczec i wszystko....dobra
jutro bede w budzie pozdrófki paa:*
24.01.2005 :: 22:28 :: dag146.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Jak to po co?! Dla mnie!!!! i zmien ten okropny obrazek. wiesz ze dzisiaj zamarzly mi zyly? lol2!! Fajnie bylo tylko szkoda ze Ciebie nie bylo!! a wlasciwie czemu nie przyszlas? no wiesz co... a ja chcialam zebysmy poszly do budy w wiesz czym _!_ hehe :) to jest to cos do gory nogami podobne prawda? Nie jestem az tak bardzo zla na Ciebie bardziej na Adama!!!!!!! Boshe jaki on jest hamski! jeszcze mnie chcial natrzec ale mu nie wyszlo tylko mnie rzucil. I pamietaj zeby wiecej nie mowic mu nic o tym co pisze z Bufetem. I jakby co to czytalas moje smsy i przeczytalas to! OK? to bedzie taka rekompensywa. wiesz co to zncazy? nie wiem nawet czy dobrze napisalam :D No to do jutra mam nadzieje! Papa :* odpisz mi na ta notke
Talk.pl :: Wróć