pycia13 - komentarze


Cze!nie mam zamiaru tu teraz pisac ale pisze bo nie mam co robic...
mialam dzisiaj 5 lekcji...wf - udzial w lekcji brało tylko 6 osób bo cos tam ...a ja z Klaudia i Pamela siedzialam i gadałam!
a po drugiej stronie połowa gangu Hani kani...ona i Aga :/:/
Misia co ci sie kojarzy z kurtka?? kurtka -->kieszen ->....
buhahahaha potem plastyka ogladaliscmy film
znaczy ja z Misia wyszlam w czasie lekcji chyba z 10 razy...
i sie przecielam...:/i Misia nie chciala isc ze mna do TOALETY - patrzcie na to wpadłam na pomysl zeby isc z Misia do "wc"
Misia do pani"prosze pani mozemy isc do toalety??
baba :tak oczywiscie wy zawsze musicie isc
buhahaha...wiec jak ona to powiedziala to ja na Misie Misia na mnie..i w smiech....hahahaha!!!!!!!!!!!potem matma...cała lekcja jakies durne głosowanie :/:/ potem angol napisałam jakis tamm test....i chemia - zasrany PIES nie chcial mi pomoc debil....bo był sprawdzian....i ja siedziełam z Gosia bo Fryska odsadziłą od nas Misie :[:[ potem czekałam z Natalia az pojada se na basen
Natalia "wreszcie pojechali nie"
pamietasz ??oki...
mAM pytanie :komu na mnie zalezy?piszcie w komciach papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.01.2005 :: 18:51 :: 213.238.99.57.adsl.inetia.pl

pycia


25.01.2005 :: 23:36 :: 213.238.99.45.adsl.inetia.pl

Natalia

Misia! Wejdz na mojego bloga! Zobacz jaki mam sliczny szablonik Papa
25.01.2005 :: 22:46 :: daz181.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Mi tez na wszystkim (oo dobrze napisalam) na Tobie przyjazni itd itp. Hahahaahahahahaahahhah minuta smierci woli facetow.... lol2!!!!!!!!!!! a co ja lezba? :/ haha
25.01.2005 :: 22:29 :: 213.238.99.63.adsl.inetia.pl

Natalia

aaa... MINUTASMIERCI <lol2> sorka! ale juz nie moge, papa :*
25.01.2005 :: 22:28 :: 213.238.99.63.adsl.inetia.pl

Jebnieta_przyja

Pycia Boshe kto to? <lol2> Nie no ja przepraszam! Sorka osobo ktora dala tu komenta, nawet nie umiem przepisac tego czegos. minu minut... minuta... eee.. tam Pozdro Pyciaczko! Mi zalezy na Naszej przyjazni, papa
25.01.2005 :: 22:19 :: bmw113.neoplus.adsl.tpnet.pl

minutasmierci

wiesz ja do końca cie nioe znam!! ale zajebiście moi sie z tobą gada na gg!! no wiesz ja wole chłoopców i to raczejna nichpowinno mi zalezec!! ale z mojego punktu widzenia to na kumpelach tez mi zalezy a na TOBIE wszczegulności!! Mam nadzieje ze sie zaprzyjaznimy!!
Talk.pl :: Wróć