pycia13 - komentarze


hey!dzis musialam wstac wczesnie...okolo ... 8:30 - 9:00 cos okolo tego :[ no ale cossssh..musialam isc do babci do szpitala.
bylam z siostra i mama,myslalam ze w tramwaju zasne niedosyc ze nudno to jeszcze tak wolno jechal...NOWA 15!!!
bylysmy tam okolo 1h i potem do drugiej babci ...na szczescie juz nie do szpitala do domku..

Jejku..ten maly jest zwariowany...hehehe...nie chce mi sie zbyt wszystkiego tego pisac co on wyprawial..serio jak na 2 latka to niezle kombinuje chwytal mnie za reke i zaprowadzal do pokoju zebym sie z nim bawiła..bosheee! wariat maly!hihihi...

Wrociłam do domku o godznie 13 - 13:30 hehe...jestem dokladna!
I poszłam do kuzyna nr.2 ( hehehe..)nudziłam sie u niego cholernie ale dobra...przyszlam do siebie...i sie z wszystkimi poklucilam
tzn.ja sie na wszystkich darłam no ale wiecie...
nie mam ostatnio chumorku.. chyba wiecie czemu nie???
polozylam sie i postanowilam spac ale niestety nie udalo mi sie to...

no i wkoncu siostra zeszla mi z kompa i jestem!!! gadałam chwile z Natalia z Misia (na chwile gdzies poszła)
i z ...Magdą.a teraz sie dokladnie nudze bo nie ma nikogo na gg :/
no to pytanko "co mam wybrac zyletke sznur czy tabletki???"
Pozdrowieńka dla Misi Natalii Gosi Dawida Adama Rafiego
Bufeta Marty K i Beci ...ogólnie to dla wszystkich papapa :*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.01.2005 :: 20:33 :: 213.238.103.19.adsl.inetia.pl

pycia

Misia masz szczescie ze mi na gg powieedzialas o co chodzi!!!!!!!
oooo...dpstalam smska od Gosi pewnie pozdrownienka -- papa
30.01.2005 :: 23:48 :: dau189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

ta rozmowa to dotyczy tego komu dam walnetynke! domysl sie ;-) On jest... hmmm fajny ale domyslam sie ze niedlugo juz nie bedzie ale co mi tam szkodzi RAZ SIE ZYJE :D powodzenia co do pi** jak to Natalia mowi ;)Ide spac zeby miec sily jutro wstac o 9 . . . Ale szkoda ze nie ma nikogo na gg.. Nata jest ale ona ze mna nie gada prawie nigdy ;( PA :*:*
30.01.2005 :: 20:55 :: dau189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

JA nie wiem czemu sie darals na wszystkich ale pewnie mialas powod. krotko skomentuje bo prowadze powazna rozmowe moze kiedys Ci powiem o co chodzi! papa pozdro
30.01.2005 :: 20:28 :: serwer.tvgawex.pl

sapcia(magda)

czesc.tak to prawda ze ostatnio nie odwiedzalam twojego bloga ale przepraszam!!mam nadzieje ze mi wybaczysz:P i mam nadzieje ze w koncu jakos to bedzie z twoimi rozterkami miłosnymi.Wierze w Ciebie!!!
Talk.pl :: Wróć