pycia13 - komentarze


pisze bo mam tego wszystkiego dosyc...!!!!!!!!
wszystko jest poje**** WSZYSTKO CO SIE DZIEJE
ciagle sie mnie czepiacie jak chce pomuc to sie na mnie drzecie...
czemu nie ma nikogo kto mnie serio kocha??komu na mnie zalezy...
zakochalam sie w przyjacielu...to jest koszmarne!!!!
Natalii zjebalam chumor...
papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2005 :: 10:28 :: talk.pl

natkaborucka

Pycia sorka juz chyba sobie wszystko wyjasnilysmy!! Wiec nie wiem po co do tego wracac ;/ No ale spox pozdrawiam, papa! PS. NOTKE NAPISALAM <JUPI> <JUPI>
02.02.2005 :: 15:55 :: aic34.neoplus.adsl.tpnet.pl

madzialenka

esh, zgadzam sie z Toba ze wszystko jest po******. ja tesh miewam takie dni, i mam w sumie podobny problem do twojego, z reszta czytalas chyba moja notę to wiesz. sprawy sercowe..grrrrrr strasznie skoplikowane to jest. nom, a zapomniec nie jest łatwo, ja cie rozumiem...nom, ale trzba byc optymistką, nie ma wyjcia, spojrzec na swiat jako osoba naprawdę szczęśliwa..nom to tyle chyba. p.s fajne ze do mnie zajrzalas, mam nadzieje ze to nie ostatni raz..papa
02.02.2005 :: 14:35 :: bbz149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xander

Hejka Pycia. Nie przejmuj sie niczym, wszystko sie ułoży. Wiem że kochanie sie w kimś to czasem straszny bół znam to też, ale nie martw sie masz przyjaciół i mnie hehe POZDROWIENKA i życze miłego dzionka :* :* :*
02.02.2005 :: 13:59 :: 213.238.103.8.adsl.inetia.pl

pycia

Misia..... :/:/:/ ja jakos nie krytykuje Twoich znajomych z gg.. :/
Pozdro pa
01.02.2005 :: 22:35 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

No cóż... powiem tylko jedno: życie. Po prostu tak jest. A ja też zakochałam się w przyjacielu... straszne bo na serio chciałam, żeby coś z tego wyszło... doła potem złapałam na maksa więc podzielam Twoje smutki... Nic no teraz kiedy wiem, że nic nie wyjdzie /z jego strony/ to leczę się... bo cóz innego robić:( Ale on chyba nie wie, że się w nim zakochałam... to dobrze, bo łatwiej mi zachowac pozory... Pozdrawiam


01.02.2005 :: 22:35 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

No cóż... powiem tylko jedno:
01.02.2005 :: 22:35 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

No cóż... powiem tylko jedno:
01.02.2005 :: 22:31 :: bnz123.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Jeszcze do jutra rana zbieram propozycje na konkurs
Atencjone- OGŁASZAM KONKURS NA NAQJNAJNAJNAJFAJNIEJSZY OPIS GADU-GADU!!! do wygrania niesamowite nagrody np.polecanie bloga przez dłłłłłłłłłłłłługi czasi i komentowanie prac na zwycięskim blogu !!!
czekam na zgłoszenia do środy rano !!!
Nie zwlekaj
Jest duża konkurencja bardzo podobają mi się dotychczasowe więc postaraj sie - Cenne nagrody
01.02.2005 :: 22:16 :: dbj174.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

No wlasnie Madzia Cie lubi.... sory Pycia... hahahahhahahha :) dobra spox..
01.02.2005 :: 21:09 :: serwer.tvgawex.pl

madzia

Pamiętaj zawsze możesz na mnie liczyć.Może nie znamy się długo ale uważam że jesteś spoko koleżanką i nie wiem czego czepiają sie twoi znajomi !!!
Można z Tobą pogadać o różnych rzeczach i w ogóle :P:P:P
Pozdrawiam :*
Talk.pl :: Wróć