pycia13 - komentarze


Hej!ech...dzisiaj bylo nawet fajnie.
wstalam o 8:45 a o 9 mialam byc kolo Gosi wiec jej napisalam ze bede o 9:20 hehe...poszlam do niej i tam siedzialysmy chyba z godzinke bo jak mialysmy juz isc to zawsze cos - hihihi
no i poszlam z nia w koncu do budy na te pol kolonie i zaszlysmy tam chyba o ...10:45 a o 10 sa te zajecia...ale coshhh.
w szkole lazilysmy wszedzie bo bylo nudno na zajeciach.
potem poszlismy wszyscy na dwor na troche i wrocilismy
poszlismy na obiad (mmmmm...zapiekanka i ogorkowa mniam )
potem mielismy jechac z Marta i Julcia do starego browaru ale jednak nie pojechalysmy ...oprocz mnie Gosi i Misi jechal jeszcze sebol i Bufet - buhahaha!!wiedzialam ze sebol zapyta gdzie jedziemy.ale stwierdzilysmy ze nie jedziemy i Bufet zostal z nami a Julcia Marta i Sebol pojechali :/:/:/
poszlysmy w trzy do Gosi i tam...JADLYSMY OBIAD (DRUGI) BUHAHAHA
a pozniej poszlysmy odprowadzic Misie i spotkalysmy Ptysia
boshe..jak mu cos sie stalo
to bedzie nasza wina!!!!!!!!nio i potem poszlam do domku i siedze i nikogo nie ma na gg ;( ale Misia ma zaraz wrocic
POZDRÓFKI FOR:Gosi Misi Natalii Dawida Adama Magdy Asi Eweliny Macieja Damianka Ani Darka i dla osób ktore bardzo lubie lub kocham ale zapomnialam napisac :* papa



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.02.2005 :: 21:00 :: 213.238.103.93.adsl.inetia.pl

Pycia

DO MISI :wiem Misia z kim ;(Ja mam nadzieje ze mu sie nic nie stalo...
bo jak tak to buuuuu.....
Ale nie bylo go jak dzis szlysmy ale za to spodkalysmy 2 inne bezdmone pieski ;(
Misia jak Ty duzo jesz!ja z Gosia tyle nie jemy <lol2>pozdrófki ddla wszystkich...:* papa
03.02.2005 :: 19:36 :: bbk57.neoplus.adsl.tpnet.pl

NaTaLiA

Czesc Pycia! Eh... ja tam Tobie nie komentuje bo nie wiem co mam napisac! Thx za pozdro, papa
03.02.2005 :: 17:44 :: dbd27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

No to komentuje! Wiesz dzisiaj mam przeprowadzic powazna rozmowe z sama wiesz kim! Troche sie nie moge doczekac ;-) Ale Wy jestescie glupie ze go tam zostawilyscie!! Sory ale na serio, on teraz zamarza albo go cos przejechalo ;( Mam nadzieje ze nic, Jak bedziecie szly to zobaczcie czy go gdzies nie ma PRZYPROWADZCIE GO ZA ZAJECIA JAK BEDZIE TRZEBA! i wezcie kielbase dla niego! Tylko Pycia pilnuj zeby Gosia nie zjadla tej kielbasy <lol2> <hahaha> No musze powiedziec ze dzisiaj dzien byl fajny zjadlam 3 obiady no w sumie 4 bo w szkole zupa i zapiekanka! a Jutro nalesniki ja mam pewnie ziemnaki z jajkiem i marchewka - bleeeeeeehhhhh wiec chyba nie idziemy do mnie na obiad ;-) pOZDRO, PAPA :* odpisz
03.02.2005 :: 17:43 :: bct251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Maciej

Hejka Nacia. Pracowity dzień . Jestem Ciekawy o czym tak dziewczyny zawsze gadają. Nio obiadek rzeczywiście pyszny, ale mój też niezły frytki hehe. Ja we ferie nigdy nie wstaje o takiej godzinie najwcześniej to 10. Bardzo dziękuje za pozdrowienia i również pozdrawiam Ciebie i wszystkich Twoich znajomych PAPATKI :* :* :* :*
Talk.pl :: Wróć