pycia13 - komentarze


Czeesc!mam mini dolka wiec nie wiem czy napisze cos sensownego..
ostatnio nie wiem co sie u mnie dzieje...
niby spedzam czas z przyjaciolmi a wlasciwie z przyjaciolkami bo przyjaciele...no wlasnie przyjaciele maja mnie w dupie
Łukasz..kolega ktory raczej mnie nie lubi
Adam - przyjaciel
Dawid - -||-
Natalia - przyjaciolka
Gosia i Misia tak samo
ale po jaka cholere ja to wszystko pisze???
kurde juz mnie ... szczzela...gadam grupowo z jakimis downami nawet nie wiem kto to jest.. :/:/ ale ok
szczerze?NIC NIE JEST OK!coshhh..takie zycie
Dzis bylo dosc fajnie spodkalam sie z Misia Nataalia Gosia i Sara..
no ale co z tego...?Gosia i tak byla smutna (pod koniec)
Natalia tez ,Misia bala sie sszczurow Sara rozwalila telefon..
eh...a ja odczowam brak ...brak...brak ! Brak znajomych..
wiem ze to dziwne..ale Adam sie nie odzwya nawet mi jednego jebanego smsa nie napisze Dawid ...gadamy czasem ...
Misia Natalia i Gosia... - hmm..z nimi spedzam najwiecej czzasu
ale wiecie...one to chyba za mna nie przepadaja...
oki koncze..papa
pozdro dla wszystkich ... papapa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.02.2005 :: 11:48 :: 213-238-96-191.adsl.inetia.pl

pycia

No wiesz..ja duzo jem??????
no no no chyba nie wiem ile ja jem w domu ---> buhahaha :lol2:
to chyba dobrze ze nie wiesz bo bys chyba jebla
pozdrawiam pa pa :*
ps.moze nie wiem czy za mna przepadasz.paaaa
09.02.2005 :: 00:36 :: talk.pl

natkaborucka

Witam Cie Pyciaczko droga! Ja za Toba bardzo przepadam! hehe, Pycia jak Ty mozesz inaczej uwazac?? Bardzo duzo jesz razem z Gosia, jakbyscie w ciazy byly ale co tam ;D hehe... Misia---> Musisz sie wylogowac z talku i bedzie ok ;D Pozdrawiam serdecznie! z powazaniem: Natalia Agata Borucka Stefaniak---> z 2 nazwiskiem zartuje ;/ PaPa
09.02.2005 :: 00:32 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Zell.san

O widze że przechodzisz coś w stylu samotności w tłumie nie ciekawa sprawa ale jakoś sobie poradzisz pozdrawiam
08.02.2005 :: 22:06 :: dbf102.neoplus.adsl.tpnet.pl

deedee

Hehe ja sie nie balam szczurow tylko nie chcialam zebys mnie zostawila tam! Tak jak mi KAZALAS tak komentuje Ci bloga a ten nick deedee sam sie zrobil nie moge go zmienic ;/ a o co Ci chodzilo ze Jedrek sobie ze mnie jaja robi? Napisz mi to na gg szybko. Zobzc jaki mam piekny szablon a jaka ksiege gosci <lol2> hahahhahahahha bede szpanowac ksiaga gosci niezle co? Pozdto napisz co z tym Jedrkiem, pa :*
08.02.2005 :: 21:21 :: dex212.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xander

Cześć. Jestem wykończony i też nie wiem czy coś sensownego napisze :( dzisiaj był straszny dzień ale mniejsza z tym.... widze że od paru dni nie masz chómorku tak samo jak ja. Nie martw się prawdziwi przyjaciele nigdy Cię nie opuszczą i zawsze bedą przy Tobie. Miłego wieczorka pa
Talk.pl :: Wróć