pycia13 - komentarze


"WcZoRaJ sZcZęŚcIe ByŁo BlIsKo ,WcZoRaJ śMiAł SiĘ cAłY śWiAt -
DzIsIaJ rApTeM pRzEsZłO wSzYsTkO ,cAłE sZcZeŚcIe RoZwIaŁ wIaTr"

Siema!Dzisiaj sobota 17:08 hm...
Wstałam BARDZO wcześnie bo o 10 - cos kolo tego jak dla mnie to BARDZO wcześnie wiec zastanawiam sie co zrobie od poniedzialku jak bede musiala wstawac o 6:30 uf...mam nadzieje ze jakos wstane bo przypuszczam ze bede szla do szkoly z Gosia..a to nie mam sie co przejmowac bo my z Gosia zawsze wychodzimy za 15 ósma z domu i jakos sie nie spozniamy ... znaczy zdaza sie nieraz
Np.rano jak juz jestesmy w budzie i jest pierwszy angielski to nigdy nie idziemy do klasy jak jest dzwonek tylko juz z 10 min.po bo czekamy az Natalia wejdzie do klasy...boshe..dzieki tym spoznienia mamy zachowanie poprawne czy jakies tak w kazdym razie nie dobre.. ale cosh...takie zycie - hehehe...jakos z Gosia ublagamy zawsze pania zeby nam nie wstawiala spoznien
A co ja dzisiaj robilam?no wiec wstalam gralam troche z kuzynem...nudzilam sie siora zeszla mi z kompa i jestem
super nie?a zapomnialam w czasie jak sie nudzilam to ogladalam jakis film w TV no czyli sie nudzilam
teraz to nie mam zbytnio dobrego humorku ale juz jest lepiej niz godzinke temu i sie ciesze!bo mialam zalamke :/ ech..
Ci co mnie znają to chyba sie domyslaja czemu ale juz jest lepiej bo sie tak jakby ta sprawa "wyjasnila".Nudzi mi sie!
Ale kit z tym...ech a teraz wyraze zdanie na temat tego co Natalia czyli "milosci w wieku 14 lat" ...no wiec tak:
ja uwazam ze w wieku 14 lat nie jest "milosc" tylko zauraczenie lub bujanie sie w kims (znam to ) mysle tez ze nawet dorosly czlowiek nie jest swiadomy tego czy na prawde kocha!
znam takie przypadki ze chlopak z dziewczyna sie kochali i razem sie zabili bo ona byla w ciazy,lub laska podciela sobie zyly bo chlopak ja zucil...czy ja wiem cczy tak na prawde to jest "prawdziwa milosc" moze poprostu zalezalo im na sobie, nie wiem moze zle mysle ale ja tak uwazam i takie jest moje zdanie.
nie mowie oczywiscie ze sie nie kochali...w ogole.na pewno cos do siebie czuli,ech...wiecie chyba zle to pisze poprostu nie umiem tego wytlumaczyc...!no a teraz o czym moge napisac?eeee...
nie wiem moze ze jestem pestmistka?heh...wszystko widze w czarnych kolorach - to jest smieszne ... wiem wiem!raczej jestem wesola co moze to potwierdzic Natalia z Gosia ale czasem mam takie zalamki i mysle o najgorszym.wczoraj np.plakalam wiem mam 14 lat i plakalam jak dziecko - to jest chore bo wlasciwie to nie mialam konkretnego powodu.No ale wiecie..ja czasem tak mam.
a teraz juz koncze bo nie wiem o czym moge jeszcze napisac jak cos wymysle to napisze fajnie nie??hehehe -- Papapa :*
POzdrófki dla Natalii Gosia Misia Dawida Adama (wreszcie wrocil i sie do mnie odezwal)Łukasza B (ale nie Brody)Darka Eweliny (wielkie dzieki ze mi pomoglas w tym blogu :*)Asi Magdy i dla wszystkich supcio osóbek!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.09.2006 :: 17:59 :: net210.3vnet.pl

xxxx

kurwa zjebana strona szmato
13.02.2005 :: 22:15 :: dba131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Zell piekny wiersz!!
13.02.2005 :: 22:14 :: dba131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

hehe Pycia przeciez Ty mowisz bnonstop ze kogos KOCHASZ nie bujasz sie w kims czy cos tylko go KOCHASZ. Prawda Pycia?
Pozdro dla piratow, papa:*
13.02.2005 :: 22:14 :: dba131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

hehe Pycia przeciez Ty mowisz bnonstop ze kogos KOCHASZ nie bujasz sie w kims czy cos tylko go KOCHASZ. Prawda Pycia?
Pozdro dla piratow, papa:*
13.02.2005 :: 22:14 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Zell.san

Siemka co ty tu porabiasz widze że pustki notki nie przeczytałem bo sie zakochałem a w kim to już tajemnica bo jest tak piękna jak południca jutro są piękne walentynki a ja będe z żalu rozwalał tynki bo samotność mi doskwiera a ona me serce powoli zabiera ale nigdy jej o tym nie powiem bo ja ją rówam z Bogiem
13.02.2005 :: 02:00 :: talk.pl

natkaborucka

Witaj rokurwiony w huj duszku! Wlasnie Mi odwala i nasz lokaj Darek Stefaniak po raz kolejny poprosil mnie o chodzenie a ja sie wyobraz to sobie! zgodzilam sie! buhaha... Ale ten debil juz mnie zdradza z jakos Julią!! Ten jest normalnie pojebany.... Ale ja lepsza nie jestem! Bo rozmawiam z Wiesławem Piechurą! <lol2> ktory ma 28 lat ;D Bardzo mily Pan! No nic koncze, bo Wiesiu czeka i Paweł! Pozdrawiam Twoj Kapitan--->Kogut! papa ;*
Talk.pl :: Wróć