pycia13 - komentarze


Czesc!dzisiaj walentynki (dzien zakochanych) czyli nie dla mnie :/
I pierwszy dzien do budy od ferii :/
wiecie ze nie chcialo mi sie wstac i cudem wstalam o 6:45 -
Bylam z Gosia w szkole juz o 7:40 hehe jak na nas to bardzo wczesnie iii tak stalam z nia i dyskutowalysmy z Kondziem,
przyszla Natalia z Sraara...i Natalii i mi odjebało "trzymam telefon i kluczeeeee" hehehe!!!albo "jebany pedal" powiedzialam po ciichu na... nie wazne a Natalia zaczela sie tak drzec na głos :głupek: poprostu ...!
pierwsza moja lekcja to JĘZYK ANGIELKSI -- poprostu zajebista lekcja taka ciekawa - buhahaha z Gocha siedzialam i nic nie robilysmy tylko gadalysmy potem matma :/ eeee nie bylo najgorzej
nawet dostalam dwie troje potem FIZYKA :/ eeeee bez komentarza i wychowawcza...BOSHEEEEE :[:[:[
temu naszemu palantowi mozna powtarzac ze chcemy isc do kina z 1B a on swoje "mozemy isc do kina za 2 tygodnie w sobote!"
normalnie nienormalny to ja juz nie jestem taka powalona
Pozdro dla wszystkich PaPa :*



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.12.2015 :: 19:28 :: 83.137.1.221

Wiesz szmato jak bym mial na tyle braku twojej oglady to bym ci powowdzial ze jestes zdemoraluzowana osoba ktora nie powinna miec jakiego kolwoek dostepu do spraw zwiazantch z kontrola i wywieraniem oraz wykozystywaniem kruvzkow prawa
04.01.2006 :: 14:11 :: efq220.neoplus.adsl.tpnet.pl

szajba

kurwa jebane skurwysyny lizcie mi huja kurwa dziwki dajecie dupy kurwa jebana mac do huja waclawa!!!!!!!no to bedzie tyle spoksik nara
16.02.2005 :: 13:12 :: w3cache1.icm.edu.pl

gosia

Dzien byl ten super lecz bylam troszke podlamana jak zobaczylam Mikolaja ale nic mi nie powiedzial nic a ni nic!!!Wiec SpoX:)
14.02.2005 :: 23:16 :: 213-238-96-57.adsl.inetia.pl

Pycia

Siemano Wiara :*
Eh...co do
14.02.2005 :: 22:46 :: kermit.barczewo.macrosat.pl

Zell.san

Siemanko nie wiem jak ty ale ja uważam że nasza natalka za dużo przeklina co ty o tym myślisz
14.02.2005 :: 20:01 :: talk.pl

natkaborucka

kurwa.... nie zmiescilo siem! ja powiedzialam skurwiel jebany! pa
14.02.2005 :: 20:00 :: talk.pl

natkaborucka

hey! no tak dzien byl w szkole super! ale ja nie powiedzialam
Talk.pl :: Wróć