pycia13 - komentarze


"w kWiAtAcH pŁyNą PoCaŁuNkI, a W mIłOśCi PłYnĄ łZy, DlA mNiE śWiAt DzIś NiE iStNiEjE, dLa MnIe ŚwIaTeM jEsTeŚ tY"


Siemka!Dzisiaj środa:/ chyba najgorszy dzień w tygodniu!
Bo lekcje takie : matma historia biologia wos geografia informatyka i polski :/ bylam dzis zwolniona z 2 ostatnich lekcji bo mialam isc do lekarza!
Szłam z Gocha ,na 8:00 lekcje i tak siedze u Gosi rano i patrzymy ktora godzina a to juz za 20!i jak ruszylysmy do budy..
i oczywiscie tramwaj nam uciekl i musilysmy biec do nastepnego przystanku :[ bosheeee...a potem nie mogłysmy isc :[
Juz nigdy nie bede biegla Gosia i tak sie spozniłysmy na szczescie pierwsza byla matma!i mnie wziela do odpowiedzi dostalam 2+ :/
no ale lepsze to niz pała!dostala bym 3 gdybym odpowiedziala na jedno pytanko ktore mi zadala ale ja sie nie nauczylam tego co podaawala nio i wpadlo do dziennika 2+.
Eh..potem jak juz napisalam byla historia buhahaha sprawdzian a wlasciwie test bo bylo pytanie i odpowiedzi a,b,c,d
cala klasa gadala a baba nic i Misia wszystko ode mnie sciagnela zartuje na odwrot ale i tak mamy dwa zle wiesz nie?
Potem biologia (mamy z naszym wychowawcą)czyli byla wychowawcza prawie zawsze mamy tak ze zamiast bioli mowi ze mamy pare spraw i robi sie z tego wychowawcza (na szczescie)
potem wos --> jakos minelo pani gadala o starych czasach..
to byla pierwsza nasza lekcja wos.ale spox
Pozdro PaPa



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.02.2005 :: 17:51 :: 213-238-101-224.adsl.inetia.pl

NaTaLa

Ale dol.... ide spac! WOS jest super heh... ale mnie te downy wkur.......... =( juz mi sie nic nie chce! pozdro papa
16.02.2005 :: 17:40 :: daj208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tercju$

Na moim blogu www.tercjuszek.talk.pl jest konkurs. Zgłoś sie bo to co teraz potrzebne masz! i masz ogromne szanse poinformuj kumpli o tym konkursie proszę!
16.02.2005 :: 15:24 :: host2.bajtnet.lca.pl

Hejka fajniusi bloguś zapraszam na swojego www.serduchowy-blogus.mylog.pl oraz www.ascetoholix.talk.pl pozdrawiam :*
16.02.2005 :: 15:03 :: bci56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xander

Hejka Pycia. Miałaś dzisiaj pracowity dzień nie ma co Widzisz Pycia jednak trzeba odrabiac zadania domowe ( ja sam ich tez nie robie hehe) Macie fajnie mozecie spóźnienie zwalic na to że tramwaj wam uciekł a ja nie moge bo bude mam blisko i pieszo chodze :/. A co do matmy to masz racje lepiej dostać 2+ niz 1 Ja tam najbardziej lubie polskie (ocvzywiście jak nie ma nic zadane hehe ) i informatyke. Miłego dnia i pozdrofionka PAPA
Talk.pl :: Wróć