pycia13 - komentarze


Siemka!Dzisja nie bylo tak fajnie jak wczoraj tylko ze wczorajszego dnia nie opisalam.Wczoraj przekonalam sie ze zycie jest "piekne" ale dzisiaj stwierdzam ze tak nie jest!!
Z jednej strony dobrze ze nie jest tak latwo bo jak by kazdy mial to co chce i kogo kocha to by bylo glupio szczerze mowiac,kazdy by mial to co chce.Ale z drugiej strony nie bylo by cierpienia plakania i tych wszystkich okropnych rzeczy.A Wy co o tym myslicie?
Dzisiaj oczywiscie sie spoznilam z Gosia ale na szczescie pierwsza lekcja religia z Halinka:/ wiec wiecie!no i dostalam od niej pałe za prace na lekcji hahaha!!a Gosi kazala sie przesiasc bo gadala z Filipem Patrykiem i Karolem (z tymi co siedzieli za nami).
Potem NIEMIECKI na szczescie nie bylo sprawdzianu bo sie ksero popsulo i z reli tez mial byc...wiec nam przepadly dwa sprawdziany ale beda za tydzien w czwartek prawdopodobie.
potel polski :/ blee!!najglupsza lekcja na swiecie a wlasciwie sam polski nie jest zly tylko baba prowadzaca ta lekcje :/:/:/
ale dobra nudno bylo.aa potem historia baba sie na mnie uwziela na mnie i Gosie i Misie!Gosia nie mozemy siedziec razem z reszta i tak powiedziala ze nie bedziemy bo nas porozsadza bo na jej lekcji nie bedziemy siedziec razem - buhahahaha...
potem matma szybko odpisalam zadanie jak sprawdzala obecnosc.
z geografii tez przepisalam cala ja
wlasciwie to na matmie bylo ok i geografia tez nie bylo zle
no a teraz siedze i mnie zlapal dol i musze przed nic uciekac;(
;(;(;( wczoraj bylo tak pieknie i wczoraj i przed wczoraj ;(
a dzisiaj...wszystko licho wzielo!;(
Pozdro dla Natalii (ktora jest chora - big wspolczcia) Misi (z ktora sie ciagle bije na lekcji prawda Misia?)Gosi (ktora wszystkich klamie ze bedzie miec okulary)Dawida(ktory mi nie mowi "czesc")Adama (ktory tak jak Dawid nie mowi mi "czesc" ktory mnie wcoraj natarl i ktory mnie nie zauwaza )
i for Magda Ewelina Asia no i wszyscy ktorych lubie a nie wymienilam ---> Misia cos mi sie przypomnialo z tym natarciem chyba wiesz o co chodzi nie? no to PaPaPa :*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.02.2005 :: 12:52 :: 213-238-99-214.adsl.inetia.pl

Taaa Ja Jestem Dobrym człowiekiem bo sluchalam co do mnie mowi Adam
(chociaz i tak nie wiedzialam o co mu chodzi)hehehe pozdro
22.02.2005 :: 12:52 :: 213-238-99-214.adsl.inetia.pl

Taaa Ja Jestem Dobrym człowiekiem bo sluchalam co do mnie mowi Adam
(chociaz i tak nie wiedzialam o co mu chodzi)hehehe pozdro
22.02.2005 :: 12:51 :: 213-238-99-214.adsl.inetia.pl

Taaa Ja Jestem Dobrym człowiekiem bo sluchalam co do mnie mowi Adam
(chociaz i tak nie wiedzialam o co mu chodzi)hehehe pozdro
18.02.2005 :: 21:18 :: dbk204.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Mialam sie nie wpisywac ale ja jestem dobrym czlowiekiem wiec pisze!! jA MYSLE ZE jesli by nie bylo cierpienia i smutku to wszystko bylo by pikne i ludzie by wszystko mieli gdzies bo i takby bylo dobrze wiec to nie bylo by dobrze- Musimy cierpiec aby dostrzegac to co piekne i szczesliwe!!!!!! SPOKO LUZIK LAJCIK SOFCIK
18.02.2005 :: 18:15 :: talk.pl

natkaborucka

Kurde ja Ci walnelam takiego ladnego komenta a go ucielo! No trudno! Buzka
18.02.2005 :: 18:13 :: talk.pl

natkaborucka


18.02.2005 :: 18:11 :: talk.pl

natkaborucka

Hey! Życie jest piekne! To ze czasami jest Ci zle to nie znaczy ze juz jest inaczej!
Talk.pl :: Wróć