pycia13 - komentarze


Czesc!jak juz tak nalegacie zebym napisala new notke no to pisze ,jestem tylko ciekawe czy ją skomentujecie...
Dzisiaj normalny dzien niedziela jak kazda niedziela nic szczegolnego sie nie wydazylo co by mnie mialo ucieszyc.
Nie to co wczoraj...wczoraj to poprostu byl super dzien chociaz mialam dola i plakalam.ale przypomnialo mi sie ze obiecalysmy sobie z Natalia ze nie bedziemy sie zamartwiac chlopakami
no i mi przeszlo,gadalysmy na gg i w ogole bylo cool
no a o 23 mi juz kompletnie przeszedl dol bo gadalam z Adamem i bylismy dla siebie bardzooooo mili hehe...nie no ale na serio.chociaz nie wiedzialam o czym on mowi to i tak sluchalam bo dobry czlowiek slucha osoby ktora do niego mowi no i jestem happy hm...o czym tu napisac?nie wiem wiec koncze
Pozdro dla Natalii Misi Gosi Dawidka Adamka Łukasza Darka Asi Rozalii Ani Eweliny Pawła Magdy Zella...
i dla wszystkich super osob i dla tych co mi komentuja bloga
dla calego gim.58 szczegolnie dla pierwszych klas
Papapaa :* JAK JUZ KTOS CZYTA TEGO BLOGA TO PROSZE O KOMCIA






Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.02.2005 :: 12:50 :: 213-238-99-214.adsl.inetia.pl

Ja ;)

oo dzieki za tyle komci moglyby byc przy kazdej notce tyle
glowa mnie boli
Rozalia chyba ucielo Twoj komentarz
szkoda ale dzieki ze w ogole skomentowalas dzieki AsiA I Natalia za komcie papa
21.02.2005 :: 18:24 :: bcu89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozalia

No skoro0 przeczytałamto napisałam koemtna:
D
20.02.2005 :: 23:41 :: aei170.internetdsl.tpnet.pl

Wiesz... dla Ciebie to zwykły dzień dla mnie moje urodzinki Trafiłem na twoją stronkę bardzo przypadkowo, ale troszeczkę sobie poczytałem, a skąd ten przypadek??
Nazywam się Sebastian Pycia
www.pycia.com
Pozdrawiam !
20.02.2005 :: 20:53 :: bbu116.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xander

HELLO PYCIA. No to fajnie ze masz nareszcie dobry chómorek bardzo sie ciesze. Macie racje nie nalezy płakac przez nas. A wiesz czemu faceci sa wyżsi od kobiet?? Bo chwasty szybciej rosna hehe
Miłego wieczoru Pycia i gorące pozdrowienia :* papatki
20.02.2005 :: 18:32 :: rtr.straszyn.jpk.pl

iwa

Pozdro. Ładne kolorki masz. Takie dopasowane.Zapraszam do mnie na bloga www.iwa.talk.pl (do wszystkich).Wejdzcie na mój blog i bierzcie udział w konkursie na wiersz!!
20.02.2005 :: 17:52 :: c16-201.icpnet.pl

Asia :)

Nio to pisze komcia jak już tak bardzo chcesz ) Pozdrooooooo
20.02.2005 :: 17:22 :: 213-238-99-185.adsl.inetia.pl

Kapitan Ben

Witaj dobry czlowieku!! Zgadnij kto to? Twoja Pojebana przyjaciolka!! Jeszcze zgadnij ktora? Ta najstarsza! Jupi jupi jestem najstarsza! Żegnam! Odmaszeruj!
Talk.pl :: Wróć