pycia13 - komentarze


Siemka!Juz od dzisiaj siedze w domu i pewnie do konca tygodnia bo jestem chora =/ chyba nie ma wyjatku ... wszyscy sa chorzy Sara Wz 1c i 1b Ja Misia Natalia Michał S Asia z 1d...no i pewnie jeszcze wiele innych osob.wiece jak mi bylo wczoraj okropnie?
mialam tepmerature 38 a rano juz 39 i tak mnie glowa napierdala ze poprostu chyba pojde sie polozyc.
gadalam z Misia sobie przed chwilka,ale ona juz poszla.
a teraz siedze i sie nudze i doszlam do wniosku ze moge byc bardzo szczesliwa dzieki jednej osobie Ci co mnie znaja to chyba sie domyslaja dzieki komu.
boshe..moja glowa dobra ja juz koncze
prosze o komcie ...Papa
Pozdro dla osoby dzieki ktorej moge buc szczesliwa.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 18:45 :: 213-238-97-182.adsl.inetia.pl

ja

Oj Misia wiesz jestesmy w takiej samej sytuacji ja wiem jakie to jest koszmarne,Ty chociaz z Michałem piszesz eski a Adam?nawet nie pomysli zeby do mnie napisac
23.02.2005 :: 12:11 :: dav236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Ja wiem kto to i znam ten ból Ja też bym była szczęśliwa dzięki jednej osobie ale ta osoba.. To moj przyjaciel! On wraca do budy w poniedziałek ja też wtedy żeby go spotkać bo sie za nim stęskniłam :*:* A on jest taki miły przez smsy... Wszystko przez tą Karolinkę Asię Magdusie czy jak jej tam!!!
22.02.2005 :: 13:24 :: bdl76.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozalia

Ja nie wiem dzięki komu możesz byc szczęśliwa... Może dzięki mnie heheheh Napewno będzie lepiej cobaczysz poczekaj troche
Talk.pl :: Wróć