pycia13 - komentarze


Yo!Ludzie wiecie jak ja sie koszmarnie czuje?
temperatura b(39-38 stopni),bol głowy gardła brzucha...
ja juz nie moge!kreci mi sie w głowie!zaraz chyba umre!
dzisiaj wstalam...wlasciwie to nie moge okreslic o ktorej wstalam bo co pochwile spie =( i jeszcze musze wpierdalac te okropne lekarstwa!...:::FuCk:::... a mama na zebraniu =/ ciekawe co jej nagadają!nie jem juz nic od dwoch dni ... wiecie jak mi nogi schudły =/ az okropnie wyglada.boshe głowe to chyba sobie zaraz odetne bo juz nie moge =( nawet mi nikt smsa nie napisze zapytac sie jak sie czuje (czy to tak duzo?)tzn.mogłby on napisac mi smska bo gadalismy ostatni raz hm...w sobote a ja sie stesknilam
i dopiero w poniedzialek go zobacze no chyba mam nadzieje ze juz bede zdrowa bo jak nie to... =/=( wszystko mnie doluje
mam juz naprawe dosyc!!!ludzie co ja mam zrobic?
bo ja juz sie gubie.dobra ja juz koncze bo sami widzicie ze nie pisze nic sensownego Pozdrowienia dla Adama ktory mnie nie lubi ,ale Natalia - dawno nie gadalysmy nie sadzisz?
dla Misi - nie jadłam obiadu dla Gosi - dawno sie nie widzialysmy i dla Dawida - gadamy ze soba czescieja niz ja z Adamem boshe .. Papapa :*




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.03.2005 :: 19:36 :: 213-238-100-1.adsl.inetia.pl

NaTaLiA

HEJ! GDZIE NEW NOCIA?!?! ;( PAPA
27.02.2005 :: 22:07 :: 213-238-97-133.adsl.inetia.pl

ja =/

nie wiem co mam robic =/
25.02.2005 :: 14:33 :: pa48.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl

olejjacek

SIEMAKA PYCIA MOŻE SIE ZAPRZYJAŹNIMY
23.02.2005 :: 21:15 :: deu51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Xander

Hejka Pycia. Widze że ze zdrówkiem jest źle, ale nie martw sie niedługo Ci przejdzie i bedzie dobrze :) główka do góry :) Pozdroffionka i zycze szybkiego powrotu do zdrówka papa =)
23.02.2005 :: 20:59 :: dav236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

Pycia! Nie powiedziałam rodzicom o zebraniu zupełnie zapomniałam! A Mycia chciala gadac z moimi rodzicami! Mam nadzieje ze Parcia nie zadzwoni ...
Talk.pl :: Wróć