pycia13 - komentarze


Siemka!Dzisiaj dwa świeta Dzień Kobiet ;/ no i urodzinki Gosi (sto lat ,sto lat )Stwierdzilam ze jeden Dawid to nie patałach bo tylko on o mnie pamieta i zlozyl mi zyczenia z okazji Dnia Kobiet.nikt wiecej ...(np.no wiecie).
A od chłopakow z klasy dostalismy (UWAGA trzymajcie sie)
lizaki i jakies badziewne kartki sorry za badziewne
no ale co chlopacy w wieku 14 lat moga wymyslis - bosheee...
ale dobra mniejsza z tym i tak na nic nie liczylam.
Ludzie!na jednej duzej przerwie Gosi brala udzial w konkursie na "Królowa sniegu" buhahahaha wiecie jak ją przebralismy?
miala jakas suknie z baliku Ani z 4 klasy i jeszcze ją umalowaliśmy - buhahaha...mialam dzisiaj 5 lekcji =/ matko..
ale dobra dalo sie wytrzymac potem Gosia i Misia jednak nie pojechaly na basen i ja z Gosia poszlysmy do Natalii a Misia z Anka gdzies tam =/ nie poszla z nami :[ buhahahahaha...
no pamietacie "a masz!" buhahaha albo "znosisz jajka?"
boshe ale ja jestem walnieta ok koncze bo mi sie smutno robi =( wiecie podobno "przyjaciel" nawet mi nie zlozyl zyczen z okazji Dnia Kobiet ale spox nie musi w koncu on mnie nie lubi
ale mniejsza,dzis myslalam tak i ja nie wiem czy to moj przyjaciel Pozdro dla wszystkich Kobietek i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet PaPa Buziaki





PS:ten misiek trzyma literke "A" hm...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.03.2005 :: 16:29 :: 213-238-102-126.adsl.inetia.pl

Pycia

No własnie Natalia dostała SŁODYCZE???????A ja z Gosia bylysmy u niej (hmmm)Rozalia u mnie okropnie =/=/=/
nie nie nie nie!ja jestem normalna
Pozdrófki Dla ... Nie Wiem Kogo
Dla dla tych co o mnie nie pamietaja

08.03.2005 :: 22:29 :: 213-238-103-9.adsl.inetia.pl

Borsukk

A ja dostalam od starszego duuuzo rzeczy , kwitka od Matiego, koszulke z imieniem od chlopakow z klasy, sms od Hubercika nom i jest spox! A masz =D buhaha Pycia jest pojjebana =D buzka
08.03.2005 :: 21:21 :: bbx48.neoplus.adsl.tpnet.pl

roza1992

hej Pycia jak tam u ciebie?? dziekuje za kometke na blogu :d ja nic nie dostałam tylko kwiatka od wujka No to papsy :d
08.03.2005 :: 18:32 :: net-010.forweb.pl

diablica

Ładna nocia .Zapraszam do mnie.
Adresik-diablica
Talk.pl :: Wróć