pycia13 - komentarze


SiEmKa!

Dzisiaj w budzie było spox spokojnie normalnie chociaz...!
NIE BYLO SPOKOJNIE odwalalo mi a to oznacza ze ... no ze co?
no ze mi odwalało hehe...
a jak mi odwala to mowia bzdury i sie inaczej zachowuje niz zawsze chociaz ja juz tak sie zachowuje od jakiegos czasu
no ale najwazniejsze ze sie nie przejmuje
na co mi jakis chlopak?:/ bezsensu!mam jeszcze czas
no i dobrze!bo teraz...teraz to nawet milosc nie jest
bez urazy dla tych co mysla ze kochaja chociaz to moze ja sie myle moze naprawde kochacie ale ludzie ja?ja mam 14 lat PRAWIE
nie bede se dodawac no a w budzie bylo spox jak juz napisalam
pierwsza lekcja angielski baba mnie i Gosie rozsadzila poniewaz jak siedze z nia to gadam i nie uwazamy
ale cudem sie nie spoznilysmy hehe
potem matma ... bylo ok ,o kurde!musze zrobic na jutro jakas durna karte ale fajnie beede robic karte pracy jupi jupi...
no tzn.chetnych do pomocy prosze o zglaszanie sie do mnie na gg
no i fizyka ta baba sie spoko ... fajna itd.walnela Pelczyka w dupe dziennikiem buhahaha... ja tam ją lubie
tlumaczyla mi zadanie bo nie rozumialam (wyobrazcie se ze sie zglosilam sama ze nie rozumiem).
no i wychowawczAA (męka) facio sie na nas darl ze nie mamy kludek przy szafkach jako jedyna klasa w szkole
no i spox!i tak ma byc no i na chlopakow sie darl ze nie zrobili gazetki na dzien kobiet (boshe...)
a od poniedzialku rekolekcje jupi jupi
no ok ja koncze prosze o komcie
Natalia jak to czytasz to skomentuj a nie tylko czytasz nie ladnie tak Papa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.03.2005 :: 13:14 :: talk.pl

natkaborucka

buhahaha witaj smefetko! buhaha dobra ide sobie, nara
16.03.2005 :: 19:51 :: 213-238-96-38.adsl.inetia.pl

Spox Rozalia,odkad sie przejechalam na Adamie Misia..Pa
15.03.2005 :: 12:57 :: bce175.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozalia

Dobra komnetuje te notke i nie wiem co dalej pisac iwec papaapa mam nadzieje ze bedziesz na gg

14.03.2005 :: 17:36 :: 213-238-98-97.adsl.inetia.pl

Misia

No Pycia... Od kiedy tak mowisz? hehe pewnie zaraz znow sie w kims zakochasz i juz tak nie bedziesz pisac Sama pisalas jakis tydzien temu ze kochasz AP no wiesz KAP itd :d No to pa :*
Talk.pl :: Wróć