pycia13 - komentarze


Nudy ,a zarazem kolejna z nielicznych kłutni z Adamem :/

No wiec tak:
Miałam na GG opis "Ostatni raz nim znikniesz z mojego życia powiem Ci jesteś nikim!" no i jak on to zobaczyl to do mnie
napisal z pretesjami ze nie mam mowic ze jest nikim ;/
No a potem zrobilam opis "pierdol sie" no i znow wylecial
ze mam tak do niego nie mowic i ze on nie jest nikim itd.
Szukał szukał az znalazl zaczepke :/ no ale dobra.Ja mu wylecialam z pytaniem czy "uwarzasz sie za mojego przyjaciela?"
a on "nie nie uwarzam sie!!" a ja mu napisalam "spox"
i koniec rozmowy.no wiec stwierdzilam ze najlepszym moim przyjacielem jest Dawid.Przynajmniej jakis normalny czlowiek.
ale najlepszym przyjacielem z chłopakow.
a teraz siedze i gadam z Natalia i nie wiem chyba zaraz pojde spac.
A jutro rekolekcje... ;/ ehh... dobra to ja juz koncze.
Pozdro dla Was wszystkich dla "******* na białym koniu "
Nara

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.10.2005 :: 10:22 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

Pycia jestes ddzwina ! Tak dawid to normalny czlowiek a ja jestem nienormalny mam wrzody na dupie i lubie grzebac se w nosie ! Rowniez zastanawiam sie czy nie zostac tranzwestyta :) To fajne zajecie zawsze chcialem byc kobieta !
21.03.2005 :: 15:28 :: gw-gawex.man.bydgoszcz.pl

magda

widze ze w twoim życiu ostatnio sie wiele zmienia.a jeśli chodzi o adama to ja bym go miała gdzieś.skoro on cie tak traktuje to ty odpłać mu tym samym...pozdrawiam:*
21.03.2005 :: 12:43 :: bdi184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozalia

Ja też chce być na białym koniu.... Kto pożyczy choćiaz na jeden dzień... Czaicie to?? Trzy tygodnie nie byłam na koniach!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA!!!!!!!!
21.03.2005 :: 01:52 :: 213-238-99-32.adsl.inetia.pl

Natalia

Rumaka na bialy koniu pozdrowilas a mnie nie! padlina buhaha zaraz pojde spac! Pycia poszla przez 2 spac! hehe dobranoc! papa
Talk.pl :: Wróć