pycia13 - komentarze


...:: Mam Bardzoooo Dobry Humor ::...


Rano wstałam o 9:30 (chyba ),weszłam na GG i była Natalia z Gosia ,no i jeszcze Maciej dla ktorego bylam nie mila (sorry).
No i pogadałam troche z nimi i pojechalam do Natalii i Gosi.
Poszłysmy do budy tzn.na rekolekcje
Rano nie było tak fajnie ale po rekolekcjach normalnie zajebiscie!!!!W kościele czytali droge krzyzowa...
No i wiecie jak Raptis zaczal czytac to wszyscy w smiech (matko!gdybyscie go zobaczyli wiem ze tak nie powinnismy zrobic ale nie dalo sie nie smiac).Potem po rekolekcjach wszyscy (prawie) zostali na boju i grali w noge tzn.chlopacy grali a laski gadaly i patrzyly...hehe a gadajac obgadywaly pewna osobe hmm...
Poszłam z Anka Sara Misia Natalia i Gosia po lody do Paulinki.
LUDZIE wiece ze Paulina przeklina??...kto jak kto ale ona...
No i wrocilysmy posiedzialysmy jeszcze troche na boju a potem na przystanek poszlysmy...bo do Domu Dziecka czy gdzies z Halina mielismy jechac.No i na ten przystanek wracalymy :
Natalia Misia Gosia Sara Ja Jędrek Kańduła Pipi ... hm...
Maras?Bufet?chyba tak! no i czekamy na tym przystanku i przyczołgała sie w koncu Halina.No to ja sie jej pytam czy moge jechac tez a ona ze nie zreszta patrzcie:

Ja: Prosze pani moge jechac tez?
Halina: Nie
Ja: Ale no dlaczego?
Halina: Nie mozesz,za duzo osob jedzie jeszcze Karolina ... (itd)
Ja: NO to nie!
Halina: Patrycja nastepnym razem.

No wiec widzicie.I przyjechal tramwaj i ja im mowie ze nie jade bo mi nie pozwoliła a one:
Natalia "To ja zostaje z Pycia"
Misia "To ja tez"
Gosia "Ja tez nie jade"
Sara "Ja tez"
No i Halina se sama pojechala.A jeszcze zapomnialam dodac ze spodkalysmy Bache!Jak wracala z budy...pogadalysmy troche i poszlysmy na ten przystanek.No i jak one babie powiedzialy ze nie jada mialysmy isc na bojo ale w polowie ulicy zawrocilysmy i pojechalysmy do Bufeta ktory nie chcial nam otworzyc
I idziemy do niego chhyba na siodme pietro czy ktorej ja z natalia juz nie moglysmy,a on nie otworzyl nam.A my dzwonilysmy jak glupie a najlepsze jest to ze on nie byl sam!
No i wyszedl w koncu (noga mnie bolała ;( a nikt nie chcial mnie poniesc).Poszlysmy z nim po Asie ale jej nie bylo potem jeszcze po Anie P ale jej tez nie bylo no to poszlismy po Damptusa.
Wyszedl pojechalismy do Mikosa...a no zanim jeszcze przyszlysmy do Bufeta poszlysmy do Wojtka ale go nie bylo.
No i Bufet nam uciekl Damptus zostal na przystanku potem sie musielismy szukac..wrrr :[ no ale jakos minelo i wrocilam z Gosia do domku.weszlam na GG o 18 i tak siedze i pisze
Pogadalam dzisiaj z Asią Jędrkiem ,chwilke z Misia,z Adamem...
oczywiscie na GG.Oki to ja juz koncze bo mnie boli reka
(noga nadal )Oki to pozdro dla :
- tych wszystkich z ktorymi spedzilam dzisiaj dzien
- Dawida
- Bachy
- for wszyscy ktorzy nie lubia Martyy M!!
- Pipi i Marty Ł (są spoko szczegolnie Pipi )
Ehh juz nie bede wymienia ale jeszcze no dla Asiii
No to jeszcze dla tych co chca byc pozdrowieni ode mnie
ale ja mam supcia humorek
Okiii no to Nara!! Papapa



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.03.2005 :: 11:03 :: 213-238-98-50.adsl.inetia.pl

PyCiA

=)
22.03.2005 :: 22:12 :: 213-238-99-89.adsl.inetia.pl

Nataleczka :[

buhahaha i znowu ucielo! poddaje sie! nara
22.03.2005 :: 22:11 :: 213-238-99-89.adsl.inetia.pl

Nataleczka ;)


22.03.2005 :: 22:11 :: 213-238-99-89.adsl.inetia.pl

Nataleczka :D

a damptus wdepnal w kupe krowy hehe tylko ze u nas nie ma krow
22.03.2005 :: 22:10 :: 213-238-99-89.adsl.inetia.pl

Nataleczka :[

łeee i huj ucielo
22.03.2005 :: 22:09 :: 213-238-99-89.adsl.inetia.pl

Nataleczka :D

buhahaha nikt nie lubi Marty! co za ludzie no ja sie im nie dziwie ja tez za nia nie przepadam! ach... biedny bufet osral go wrobelek i mial cala kurtke biala
22.03.2005 :: 20:59 :: bcr166.neoplus.adsl.tpnet.pl

X@ndeR

HEJ
Pycia nic sie nie stało, juz sie przyzwyczaiłem ze jestes czasem dla mnie niemiła :P Ciesze sie ze masz dobry chómorek zycze takiego jak najczesciej :) papa miłej nocki :D
22.03.2005 :: 20:40 :: c16-201.icpnet.pl

asia

Taak... lol...Widze, że nie tylko ja mam dziś dobry humor Dzięki za pozdro :* Ci co nienawidzą Marty M - ŁĄCZMY SIE!!
Talk.pl :: Wróć