=) Prosze o komcie i wpisujcie sie do ksiegi gości =P Pozdrawiam Nara :: talk.pl ::

 

 

[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień





Yo zi00m ;) =P Jestem Pycia mam 14 lat.Lubie HH spotykac sie z przyjaciolmi,jak chcesz ze mna pogadac to napisz na GG 1264014 :) Pozdrófki...Nara

 


talk.pl

:: 01.01.2005 :: 20:37
Siema!Moja pierwsza notka w roku 2005 - eh... :/
Na początku chce powiedziec cos osobą ktore dowaliły sie do moich obrazkow..."Odwalcie sie bo te diddle sa super a szczegolnie te piekne misie wiec prosze doczepcie sie do czegos innego"
Wstałam dzisiaj o 11:00 heh...to i tak wczesnnie jak po wczorajszym sylwku.Mimo to ze bylam w chacie :/ no ale to była moja decyzja bo Natalia z Gosia mowiły mi ze mam przyjsc...
no ale nie mogłam z powodow...z pewnych powodow.no weszłam potem na gg ale nie bylo nikogo "do pogadania".nio a potem zeszłam z kompa bo bylo nudno...ale nudno.blehhh...jeszcze mnie brzuch bolał...wtajemniczone osoby wiedza dlaczego ;).pozdrowieńka...papap



Komentuj(3)


:: 03.01.2005 :: 14:22
Siemka!opisze dzis dzien dzisiejszy i wczorajszy bo wczoraj nie mialam do tego nastroju tzn.humor mialam swietny tak jak dzis nie Natalia?ona to moze potwierdzic eskami ktore jej wyslalam :P:P:P
No wiec wczoraj wstalam cos kolo 11...hehehehe.i tak w ogole to sie nudziłam gadałam na gg z Natalia i kolegami...
a wiecie co Natalia zrobiła??to jest poprostu karalne
OPUSCIŁA "PIERWSZY POLSKI KOMUNIKATOR INTERNETOWY" BEZ MOJEJ ZGODY I WIEDZY!!!!!!!!!normalnie niewybaczalne...heh.no to koncze opisywac wczorajszy dzionek.narka.pozrdo dla ....WSZYSTKICH.


Komentuj(1)


:: 03.01.2005 :: 14:37
Czesc!tak jak juz napisałam na poprzedniej notce mam super humor.
wstalam o 6:30...hehe a nie spalam juz od 6
a w nocy to prawie nie spalam tak jak Nataleczka wieśniareczka :P:P
i mi napisała smska o 3:11 - w nocy - hehehe...
pierwsza lekcja - ANGIELSKI (BLEEEEEEEEE...)potemm aaaaa
juz wiem MATMA!:/:/:/suchar nie?no ale na lekcji sie nudzilam bo pracowalismy w grupach jakies wykresy robilismy tzn.moja grupa cos robila ja pisałam eski z przyjacioleczka ktora byla pietro nizej :D
potem FIZYKA (MOJA ULUBIONA LEKCJA - NIE NO ZARTOWAŁAM)a wiecie co ja dostalam ze sprawdzinu...zgadnijcie,chyba sie domyslacie co ja moglam dostac.... :P:P i ostatnia lekcja wychowawcza z "naszym kofffanym wychowawca" - bleeeeeeeeehhh...no a potem zostałam 1 godzine w szkole z Gosia.:Dona jest na serio fajna...ale ja tez jestem fajna nie Natalia - buhahahahaha Nataleczko ja mam nadzieje ze sie cieszysz z smskow odemnie.koncze...pozdro DLA
Natalii Gosi...i innych.papa :*:*:*


Komentuj(0)


:: 04.01.2005 :: 15:25
Cześć Wszystkim...!!!!!!!!!!!Dzisiaj mam dobray humrek (ale nie taki jak wczoraj).No wiec tak wstałam o godzinie 7:45 (nie wiem jaki cudem to sie stało bo miałam wstac o 7:00 jestem jak zawsze dokładna :P:P:P:P tylko wiecie czego nie robie dokładnie?RYSUNKOW NA PLASTYKE)I pisałam eski z Gocha ale musiałam do niej zadzwonic bo ona cos pisała ze zostawila kurtke w szkole ... blebleble.
No i zadzwoniłam gadałysmy az 3 minutki - hehehe.potem sie ubrałam i wyszłam z domu o 8:30...stałam chwilke i patrze a tu Gocha mnie wołała dos iebie bo czego nie mogla zrobic?ZNALEZC KLUCZY...
eh...potem poszłam z nia ...gdzie???hmmmm...ja wiem gdzie ale nie moge powiedziec.tylko napisze ze spotkalysmy "mysliwego" - buhahahahaha nio i potem musialysmy prawie biec do szkoly po ta jej kurtke.wzialysmy ją i...i...szybko na przystanek (gdzie juz byla cala nasza klasa procz Misi Ania PAMELKI:):):) i mnie z Gochą.
Dałysmy "Parci" jakas kartke gdzie pisało ze mozemy wracac same do domu przeciez jechac z nim to normalnie gorsza siara niz Gosia robi :D:D:D.no i stoimy na tym przystanku i stoimy (zdazyło przejechac juz z 4 tramwaje) i wkoncu jedzie nasz ... "6"...eh.
Ale miejsca nie bylo i wszyscy byli scisnieci chociaz i tak nie bylo zle w porownaniu z tym jak jechalismy do "teatru :/:/".
aaaaaaa jechalismy na "POKAZ MAKIETY MIASTA POZNANIA" bleeeehh...
wiecie jak nudno.I skonczyło sie chyba po połgodzinie.
Wpisałam sie z Gocha do ksiegi goscie czy do czegos takiego i poszłysmy...a z Parciem wracalo chyba "5" osobek - hehehe!!!!!!!!
Potem poszlysmy do szkoly Natalia do sali "109"!!!!!!!!!!!!!!!!!
I czekałysmy na basen tzn.ja i Natalia czekalysmy az oni pojada.
A Misia i Gocha poszły do sklepu :D:D:D:D:D ..wrociły z dwoma siatkami i ja osobicie zrobilam paczke dla Gosi i Misi i dla siebie i Natalii - buuuhahahaha...Natalia "No to zapierdalaj bo nie zdazysz" heheh...i teraz siedze i troche duzo pisze jak na swoje zdolnosci :P:P:P no wiec koncze.Pozdrowieńka dla Natalii ,Gosi ,Wojtkka S - heh,DLA FILIPA,Misi i reszty ...



PS;Chyba napisze smska do Natalii...papa
Komentuj(6)


:: 06.01.2005 :: 19:59
YOŁ!ale suchar nie chce mi sie pisac.miałam dzisiaj 7 lekcji...
polski ,polski ,angol zamiast fizy ,wf,hmmmmm...religia ,anglik :/:/:/ iii niemiecki.
Misia ten wąz miał byc dlugi a nie zielony ...!
czekałam godzine z Gocha...na...na....na...hm...powiedzmy ze na Natalie :D:D:D:D nie chce mi sie juz pisac.
no to pa.pozdrófffffffffki!!!!



Ktoś pogniótł ci skrzydła
Zabrał aureole
Pobrudził ręce
Byłeś kiedyś aniołem
Pamiętasz?
Dziś nie potrafisz nawet
Powiedzieć gdzie leży Niebo...

A ja nie mam swojego Aniola...
Bo spadl...
Bo rozlecial sie w pyl...
Bo umarl...
Bo juz go poprostu nie ma...
Bo maja go inni...
Bo dla mnie juz nie wystarczylo...
Bo poprostu go nie ma...
I co?
I nic...
Poprostu go nie ma...
I juz...


Komentuj(0)


:: 06.01.2005 :: 20:08
Moja klasa dzieli sie na takie paczki :

1.Gang Hani Kani - Asia G,Justyna K i Aga J :/:/
2.Marta T i Magda P
3.Ania S Klaudia O i Pamela P
4.Ja Gosia Misia - nio i Natalia z 1b :D:D:D:D:D:D
5.Magda K i Asia S
I chłopacy ale oni raczej wszyscy razem sie zadaja (chyba ze jakies odpadki jak np.KT - bleeeeeeeeeh)





Bondarenko Lllya
Graczyk Joanna
Jędrzejewska Agnieszka
Kania Hanna
Kania Małgorzata
Kaszkowiak Patrycja
Kotrych Justyna
Korach Adrian
Kostuj Marcin
Kowalski Jakub
Kozaczyk Magdalena
Kryślak Michał
Nowicki Mateusz
Olejnik Klaudia
Paniączyk Jakub
Pelczyk Łukasz
Piątkowiak Pamela
Pluskota Magdalena
Rachelska Michalina
Ratkowski Mateusz
Rajewicz Marcin
Siemiński Patryk
Sosińska Anna
Stąpyra Paweł
Stroińska Joanna
Szczechluk Filip
Tobolski Karol
Trochelepsza Marta
Zgrzeba Karol





Komentuj(0)


:: 06.01.2005 :: 20:47
Uwierz w anioły...,
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne.
Uwierz w diabła...,
Choćby na jego rogach spoczywała płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość i równie ślepą nienawieść ,
Uwierz w słowa z których szydzi wiatr ,
Uwierz w strach ,
Uwierz oczom i spragnionym dłonią ,
Obszarom pełnym barw i zaklętego milczenia ,
Uwierz w dotyk i głos ,
W muzykę i cisze ,
Uwierz w tysiące codziennych spraw...
Któregoś dnia uwierz we mnie.

Komentuj(0)


:: 07.01.2005 :: 15:10
Siema!!!Dzisija mialam 6 lekcji :D ...Wstałam o godzinie...
6:45 :D:D:D i oczywiscie szlam z Gocha do budy!!Laziłyśmy po szkole bo NIE BYŁO RELIGI - fajnie nie?no a potem lekcje i tylko z Gosia czekałysmy az sie przerwa zacznie nie ?1.religia ktorej nie bylo 2.niemiecki (cos tam robilismy tzn.klasa a nie ja :D)iiiiiii lekcja nr.3 POLSKI!!!!!!!!!!cały czas cos pisalismy...heh.potem HISTORIA !i wiecie co dostałam za ocene 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 normalnie dostałam 3...(tylko jedna troje)matma - uppppssssss...nasz plakaaat ggdzies sie zgubil :(:( (buhahahhahahaaaaa co przez 1b...tzn.przez pare osob :D)
i geografia (Gocha nasladowała Dorotke :D na szczescie nikogo nie pytała...gadała cos ttaaamm...ble ble ble...iiiiiiiiiiiiii do domuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! chociaz z jednej strony jak Gosia nie ma widzieccccc....MNIE a jaaaa...JEJ !!!!!to wiecie - wiesz Gocha o co mi chodzi nie?koncze bo nie wiem co pisac i mi sie nie chce.narkaaaa



Komentuj(4)


:: 09.01.2005 :: 21:33

Komentuj(1)


:: 10.01.2005 :: 12:07
Wiecie co???ja uwielbiam male dzieci...


Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 12:13
Ehhh...


Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 12:39
Odbija mi z tymi obrazkami



ALE TEN KOTEK JEST ŚLICZNY PRAWDA???
Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 12:45





Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 12:50


NIEKTÓRZY ich nie czujaa...własnie siedze i kto wie co robie???heh...szukam obrazkow na tego bloga i je wklejam...
Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 12:52
Ta fotka jest dla nieszczesliwie zakofffanych


Komentuj(1)


:: 10.01.2005 :: 12:55


A to dla tych którzy mają dołyy...np.dla mnie
Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 13:09
OKI.na razie konec z tymi obrazkami półdniowa przerwa
hehe...bo dojedzie do tego ze moj blog to beda same obrazki (glowa mnie boli )ehhh...nie moglam zasnac a jak juz zasnelam to mnie piesek obudzil :[ myslałam ze ...ze go "udusze" -tak w przenosni wstalam cos kolo 10 bo nie bylam w szkole.. :/:/
a wy nie wiecie czemu hehe...!pozniej chyba ide do babci...i tam jest moj ukochany dzidzius (ten dzidzius ma juz 2 latka wiec nie az taki dzidzius)zaraz dokoncze musze cos zjesc
juz jestem...hihihi...dzis mialam tylko 3 lekcje wiec nie chcialo mi sie isc (matematyka ,fizyka,lekcja wychowawcza ...angola chyba nie bylo bo w czwartek byly jeden zamiast fizy :/pozdróófffki
papapapapapa (niech ta osoba przemyslii...)wiem ze nie wiecie o co mi chodzi - moze nawet dobrze ,chociaz mysle ze mniej wiecej wiecie o kogo mi chodzi.




"Tak łatwo "KOGOŚ" kochać tylko kochanym być trudniej"

Komentuj(3)


:: 10.01.2005 :: 19:48

Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 19:52

Komentuj(0)


:: 10.01.2005 :: 19:54

Komentuj(10)


:: 11.01.2005 :: 17:55
Siema!!dzisiejszy dzien byl poprostu zaje***** prawda Natalia?? hehe...w budzie nie bylo nic takiego nadzwyczajnego chociaz...Mikos poprosił Gosie o chodzienie na reszcie potem Natalia i ja poszłysmy do niej io czekałysmy az Gosia wroci z basenu bo wiecie musiałysmy sie wszystkiego dowiedziec...(hmmm...Natalia juz wiecej razy nie bede przechodzic przez Twoj płot buhahahaha... ale stwierdzilam ze nie bylo tak tragicznie potem u Nataleczki ona robiła obiad (NATALIA NIE UMIE ROBIC OBIADU !!! HEHEHE...poprostu nie moge z nia spedzac czasu (heh)) nie no to taki zarcik...
nio pozniej poszłysmyna przystanek i ..."Gocha!!!!!!" spodkałysmy Gosie i Mikosa (Natalia ja mowiłam ze idzmy Grotkowska i wiedzisz dobrze wiedziałam ze ona z nim juz tam bedza ...
przyznaje sie ZALEZY MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDROFKI - PAPA


Komentuj(4)


:: 11.01.2005 :: 18:22
NIENAWIDZE TEJ PIOSENKI - BUUUUU



Biały miś

Biały miś dla dziewczyny,
Którą kocham i kochał będę wciąż,
Lecz dziewczyna jest już z innym
I pozostał mi tylko biały miś.

Hej dziewczyno, spójrz na misia,
Niech przypomni chłopca ci
Nieszczęśliwego małego misia,
Który w oczach ma tylko białe łzy.
Minął dzień, zaginął biały miś
I pozostał żal i smutek,
Po dziewczynie, po misiu i po snach.

Hej dziewczyno, spójrz na misia,
Niech przypomni chłopca ci
Nieszczęśliwego małego misia,
Który w oczach ma tylko białe łzy.

Biały miś, nie kochany,
Porzucony już dawno w ciemny kąt,
Już dziewczyna go nie weźmie,
Nie przytuli do swoich ciepłych rąk

Komentuj(13)


:: 11.01.2005 :: 18:23
TĄ notke NAPISAŁA jakaś LASKA ..... straszne buuuuuuu...




Podciela sobie zyly przez chlopaka....
Zakochana bez pamieci....
"Dla niego wlasne zycie bym oddala - tak go kocham"
Tak powiedziala moja kumpela Ktora skonczyla by teraz 17 lat, ale nie skonczyla On ja zostawil bo stwierdzil ze nie chce z nia juz byc... A ona wpadla w szal i podciela sobie zyly nikt nie uratowal jej A on co pozniej zrobil? Uciekl z naszego miasteczka! Juz nie wrocil... Straszne to wszystko... Z milosci sie zabic

Komentuj(5)


:: 13.01.2005 :: 19:08
Czesc!Dziesiaj bylo super ale teraz jest zle bo mnie boli brzuch od...(wiecie czego) i mnie jeszcze głowa boli...
Gosie tez wiecie co ona robiła jak bylam z Misia u niej - buhahaha...Gosia!!"bo pan pokazywał..."miałam 7 lekcji :/
1.JEZYK POLSKI - hmmm...nudy jak zawsze
2.JEZYK POLSKI - nikt nie przeczytał "Zemsty" - hehehe...no moze 5 osóbek reszta nie a jest 29 osób w klasie
3.FIZYKA - wystawiła mi 2 na koniec semestru i pisałam dzisiaj poprawe sprawdzianu i dostałam 3!!!!!!! hehehe...
4.WF - wystawiła mi s*** 4 Gosi i Misi tez!!Pamela tez dostała 4 a nie powinna przeciez ona z wf...ehh...
5.RELIGIA - dostałam dwie 3 .. :/:/Misia "ale ja musze"
6.ANGIELSKI - sprawdzian - wszyscy od siebie sciagali..heh...
Gosia to widziała jak sie odwraca i przepisuje i nic
a ja cały czas byłam do niej odwrócona ja Gosia i angielski - buhahaha
7.NIEMIECKI - kartkowka mam wszystko procz 2 słowek "MISIA a Ty??"
hehe...nio i potem czekalysmy 1h na Natalie P.Janik - hmmmm
"dziewczynki a wy nie macie co robic tylko przeszkadzacie w mojej lekcji??"hahahaha.. Hmmm...reszty nie chce mi sie pisac bo to jest duzo do pisania np.co robiła Gosia Kania - hehe
pozdro dla Gosi Misi NATALII Mikołaja Bufeta Rafała (hmmm...Misia...po co powiedziałas??ja mowie "nie" a Ty "tak" zart Adamka hehe...za to zze mnie i Misie zapraszał na lekcje religi do 110... dla Marty K i Beci i dla Asi i dla wszystkich ktorzy mnie lubieja
Buuuuu...jutro na 8:00 papapapapa :*:*:*
Komentuj(3)


:: 13.01.2005 :: 19:14
Hmmmm...for...hmmmm



List do Ciebie pisze
Bo cos w sercu slysze
jesli chcesz to czytaj
jak przeczytasz to nie pytaj
kiedy Ciebie zobaczyam
to o Tobie w nocy sniłam
bardzo mi sie spodobałes
cos pieknego w sobie masz
Twoje usta,oczy,wlosy...
maja w sobie gest uroczy
a Twój usmiech mily tak
jakby gdzies zaspiewal ptak
pewnie glupstwa napisałam
lecz sie w Tobie zakochałam
gdy bylismy blisko siebie (nigdy)
gdy spojrzałam raz na Ciebie
zobaczyłam ładna twarz i ze ładne oczy masz
pokochałam oczy Twe chce by zawsze były me
za ten list nie gniewaj sie
bo naprawde KOCHAM CIE




Komentuj(6)


:: 14.01.2005 :: 17:10
Następne rzeczy for..hhmmmm




Zasypiam z Tobą, jesteś mym snem,

Dla Ciebie jutro już nie obudzę się





Trudno jest żyć w nieszczęściu
Kiedy płacze się i szlocha,
Lecz jeszcze trudniej,
Jest żyć bez kogoś,
Kogo się kocha.



To nie sztuka iść przez życie
Kiedy radość zewsząd tryska,
Ale iść z pogodną miną,
Kiedy ból za serce ściska.



Tylko ciebie kocham,
Tylko z tobą pragnę żyć.
Tylko twoje szczęście
Moim może być.



Ty nie znasz treści mojego smutku
Ty nie wiesz jak słonę są me łzy
Ty nie wiesz jak bardzo Cię kocham
I kim dla mnie jesteś Ty



Róża jest piękna więc kluje,
Koląc zadaje rany.
Tak cierpi człowiek gdy kocha,
A sam nie jest kochany.




Komentuj(12)


:: 14.01.2005 :: 17:20
Siema!Dzisiaj 6 lekcjii było nawet fajnie w szkołce ...Natalia ma urodzinki i zycze jej wszystkigo naj naj naj :*:*:*



Nie ten co z Tobą tańczy,
Nie ten co z Tobą się śmieje,
Lecz ten co z Tobą cierpi
Jest Twoim przyjacielem


Nio wiec religia (dała mi 3 na koniec !!!:[) hmmm...ciekawe czemu??
niemiecki polski historia matma geografia...na kzdej lekcji nudy a szczegolnie na religi,polskm i niemieckim nio i po lekcjach poszłam z Gosia i Misia do domku (tzn.poszlysmy do Gosi na chwilke)
a teraz pojde chyba zadzwonic do Natalii MOZE hehe
pozdróóffki - papapa :*:*:*

Komentuj(4)


:: 17.01.2005 :: 18:34
siemka!dzisiaj tylko 4 lekcje czyli i dobrze i zle...chociaz to nie sprawia mi roznicy bo i tak zostaje zawsze conajmniej 3 godziny
pierwsza lekcja angielski - chmmm...baba dała mi pale za sprawdzian bo miałam 14 pt.a ja obliczyłam ze mam 17pt czy iles i dostałam 2!! potem matma - nudyyy...fizyka - Gosia zdała i wychowawcza...nudno jak zawsze jakies tam ankiety robilismy iii...rozdawal OCENY NA KONIEC SEMESTRU!!!!!!!!!!!!!1
moje sa koszmarne ;(;( no coz...hehehe...potem poszłam z Misia Ania i Gosia do swietli i w ogole laziłysmy po szkole - ejj...pamietacie "dzien dobry...ku***" buhahahaha mam nadzieje ze tego nie slyszała heheheeee...
i potem juz po paru godzinach poszłam w chate z Mikosem i Gosia .
nudziło mi sie ..Marte spodkalysmy na przystanku
nioo i w ogole a najlepiej bylo u pani Anity...biedna Gosia
tak sie walneła na glowe ze...nie mogla chodzic...musiałam z Misia sprowadzac ja ze schodow / biedaczka az prawie sie poplakała ja juz koncze papapa - pozdro dla Natali Misi Gosi Ani dla ... i dla Marty K Beci Asi ....i szczegolnie dla (juz przedtem wymienionej osoby ) dla ... papa!!
Komentuj(4)


:: 20.01.2005 :: 19:35
Boshe....jakiego ja mam doła...ale niektorzy nie wiedza czemu i sie mnie czepiaja...buuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!chce umrzec
Komentuj(3)


:: 22.01.2005 :: 16:27
czesc!dzisiaj wstałam o 12 chyba....wiecie co?
nadal mam dołka ...ale nie daje tego po sobie poznac...
kurde!!jak mi jest smutno... ja chce :
ale nigdy tak nie bedzie
wiec uciekam z Natalia z domu ...
moze to cos pomoze :/:/:/ i cio?czemu nikt mi nie pisze esek
co za pech nikt mnie nie koffffa dobra juz nie pisze
POZDRO DLA ...Natalii - lubisz je nie??hehe Misi Gosi ...i Darka!

Komentuj(2)


:: 23.01.2005 :: 13:03
Siemka!boshee.wiecie jak mnie rece bola?? od tego stania na rekach ruszac nimi nie moge :/:/siedze juz prawie druga godzine na gg i nikogo nie ma przedtem była chociaz Misia na chwile a teraz jest tylko Raptis - ale z raptisem to se nie pogadam
Misia mam pare piosenek ktore ci przesle i jak ci sie spodobaja to mozesz z Gosia do nich tanczyc swietny pomysl nie??
buuuuu.... moje rece..!!!!!!!!glodna jestem!a nic jak zawsze nie ma!tzn.jest duzo ale ja jestem wybredna wstalam o 10 bo mnie obudzili... :[:[ale dobra...jutro FIZYKA I MATMA - MOZE ODDA sprawdziany i jeszcze oprocz tych lekcji jest wychowawcza i ANGIELSKI!!!!!!!!!!!!!!Gosie bylo zadane bardzzzzzzzzzzzzooooo
duzo :[:[nie chce mis ie robic ...i Gosie nie mozemy sie spoznic bo tym razem jej nie ublagamy zeby nam nie wpisala spoznienia!
w czwartek to chyba cudem nam sie udaloo..kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie moge wyprostowac rak!nie robie juz stania na rekach!!!!
ja musze cos zjesc bo sie przewroce
czemu nie ma nikogo FAJNEGO na gg????np.Asi - bo wyjechala
Misi - nie wiem czemu nie ma Natalii- chmmm...??
Dawida - pewnie nie moze wejsc Adama - nie wiem !!
iiiii kogo jeszcze....np.zella sapci Darka - czemu ich wszystkich nie ma?!!!a wiecie ze ja uciekam z domku
jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ale cossssh cos sie wymysli.
moze uciekne z Natalia bo ona tez ucieka....tylko kto mas przygarnie...????????? dobra ja koncze
pozdrófki for all
aaa tu osobne pozdrowienka :
FOR:
- Misia :*
- Adam
- Gosia
- Dawid
- Natalia
- wszystkich downow z mojej klasy
- Asi :*
- Sapci :*
- Zella
- Darka

"Dla świata możesz być nikim dla kogoś całym światem"
Dla kogo?tylko dla kogo?dla kogo jestem calym swiatem?dla nikogo.. papapa


Komentuj(3)


:: 24.01.2005 :: 18:09
Witammm!!! na poczatku chce przeprosic Misie ...
sorka juz nic nikomu nie powiem na Twoj temat wlasciwie to nic nie mowilam na temat Twoj tylko oo Bufecie ze napisał Ci taka eske wiec mi wybaczasz prawda??dziekuje :*
wstałam chyba o 9 nie poszłam do budy ogólne to calymi dniami dołek z jednego glupiego no moze nie glupiego dla mnie ale dla was..powodu!poszłam do babci...biedny maly nie moze chodzic bo jak bedzie chodzic to mu zaloza gips ;(a wiecie on ma dopiero niecale 2 latka...wrociłam weszłam na gg i szukalam opisow na gg
potem wrociła my sister i musialam jej zejsc z kompa i poszłam do "kofanego" :/ kuzyna ...zart nie kofanego!!i z nim grałam w jakas gre...aa teraz siedze slucham DOŁUJĄCEJ piosenki i rycze i sie nudze...!
buuuuuuu...moje marzenie nigdy sie nie spełni....
ja wszystko psuje ....czemu?? na serio jestem taka glupia brzydka i w ogóle?????powiedzcie mi co ja nie tak robie?
co wam we mnie przeszkadza?bo ja juz nie wiem...
dobra ja koncze moze pojde zadzwonic do Gosi...
sama nie wiem co ja jesce robie na tym swiecie :*pa


Komentuj(5)


:: 25.01.2005 :: 21:50
Cze!nie mam zamiaru tu teraz pisac ale pisze bo nie mam co robic...
mialam dzisiaj 5 lekcji...wf - udzial w lekcji brało tylko 6 osób bo cos tam ...a ja z Klaudia i Pamela siedzialam i gadałam!
a po drugiej stronie połowa gangu Hani kani...ona i Aga :/:/
Misia co ci sie kojarzy z kurtka?? kurtka -->kieszen ->....
buhahahaha potem plastyka ogladaliscmy film
znaczy ja z Misia wyszlam w czasie lekcji chyba z 10 razy...
i sie przecielam...:/i Misia nie chciala isc ze mna do TOALETY - patrzcie na to wpadłam na pomysl zeby isc z Misia do "wc"
Misia do pani"prosze pani mozemy isc do toalety??
baba :tak oczywiscie wy zawsze musicie isc
buhahaha...wiec jak ona to powiedziala to ja na Misie Misia na mnie..i w smiech....hahahaha!!!!!!!!!!!potem matma...cała lekcja jakies durne głosowanie :/:/ potem angol napisałam jakis tamm test....i chemia - zasrany PIES nie chcial mi pomoc debil....bo był sprawdzian....i ja siedziełam z Gosia bo Fryska odsadziłą od nas Misie :[:[ potem czekałam z Natalia az pojada se na basen
Natalia "wreszcie pojechali nie"
pamietasz ??oki...
mAM pytanie :komu na mnie zalezy?piszcie w komciach papa
Komentuj(6)


:: 28.01.2005 :: 18:05
hejka!dzisiaj nie poszłam do budy...bo...nie wazne!
ale jestem zła!!!!!!!!!:[:[:[:[:[kur.....deeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
wstałam o 11:20 ooo 11:30 weszłam na gg ,oooo...hmmmmmmmmmm....ooooo...14:00 czytałam KRZYZAKOW :/:/
zajebiscie ciekawe :/:/ (zartuje oczywiscie)
ooo godzinie...nie wiem o ktorej ale zadzwoniła Natalia....
gadałysmy cos okolo 1,5 godz.i weszłam na gg i siedzie i wlasnie przyszła Misia...!! a ja sie zle czuje wiec koncze
POZDRÓFKI FOR:
- Natalia (NNN)
- Misia
- Gosia
- Dawid
- Adam
- Asia
- Ania
- Darek
- cała klasa 1a
- cała klasa 1d i 1b i c
- Magdy (Sapci)
- Eweliny (minutasmierci)
- Rafiego
- Marasa
- Damptusa
- Bufeta
- Beci
- Marty K
iii to wszystko papapa

PS:Natalia masz pozdrowienia od...RAJI....buhahahaha
Komentuj(2)


:: 28.01.2005 :: 18:41
imie: Patrycja
ksywa: Pycia
wiek: w lipcu 14 latek
ulubiony kolor: CZRWONY
ulubiony dzien: hmm...sobota
wyglad: blondynka oczy niebieskie...
cos o mnie: nie jestem optymistka co moze potwierdzic kazdy kto mnie zna...lubie spadzac czas z przyjaciolmi gadac na gg z...
rozna wiara...
przyjaciele: Natalia B ,Misia R,Gosia K,Dawid S,Adam P...
fajni znajomi : Asia ,Darek,Magda (sapcia) Ewelina Roksana - sorcia nie wiem jak to sie pisze
szkola : gimnazjum nr.58
klasa: 1a
ulubiony przedmiot : historia - bo mozna se gadac... zart....
nie wiem...ulubiony przedmiot hmmmm...no tak!WYCHOWANIE FIZYCZNE (WF)
co lubie robic: jezdzic na lyzwach gadac przez telefon ,gadac z Adamem i Natalia na gg a z Natalia przez telefon
moja miłosc : nazywa sie **** **********

to chyba wszystko.... ... ale jak chcecie jeszcze cos wiedziec to pytajcie w komciach.pozdrófki for all...papa
Komentuj(1)


:: 28.01.2005 :: 18:46
Trzeci Wymiar - Zapomnij o tym

Kiedy patrzę w ich źrenice widzę własne odbicie, wspomnienia które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą mały pokój i ja modląc się za cisza, która była mi najbliższą rzeczą, bliższą niż ona i niż on, bliższą niz dom gdzie wyrosłem, brak pieniędzy i alkohol niszczą proste, ktoś powiedział mi opisz to opisuję nie wierzysz to spytaj moją siostrę ona też wie, też pamięta boazerię na niej czerwień do dziś pewnie czeka aż ktoś kłótnie przerwie wiele razy uciekałem stamtąd uwierz znam to wiem co czuje dziecko myślisz sobie wiedz bo jedyną myślą jest uciec stąd pamiętam późne popołudnie czwarte piętro im wyżej tym smutniej schody zamek kuchnię kiedy tak szedłem nieufnie patrząc czy alkohol cuchnie wiem jak boli i jak puchnie jeden Bóg wie o co były tamte kłótnie, dziś nie pałam do nich gniewem lecz jednego jestem pewien ten dom to nie był eden ilu takich jak ja nie wie nie dociekam lecz jako dziecko nie widziałem w nich człowieka wiedz to.

ref.
A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałes co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.

Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone ktos krzyczy to sąsiedzi z pietra mimo że byłem młody to pamiętam numer drzwi siódemka taka tam noc nie jedna jak ta ale do sedna, spałem lulany przez mame dopóki nie słyszałem różnych kłótni próżnych których nie rozumiałem czy to były omamy? ze snu zerwany wlepiałem wzrok zaspany w mówiące ściany słyszałem głos kobiety nadęty facet krzyczał bez przerwy miał nerwy płacz dziecięcy niewyraźny kontakt ważny dla tysięcy rodziców tutaj był zbędny nie jak spirytus i goście, ja owinięty w pościel myślałem bogu ducha winny malec pod kołdrą łzy wylane pytanie za pytaniem przeciez mogłem to byc ja u mnie arkadia tam impra trwa huk szkła łamane krzesła słyszałem jak prosił lecz nikt nie przestał. Rano widziałem go pod brama z podrapana twarza siedział na piłce pamiętam na rączkach sińce miał wspominam chłopca mieszkanie po nim to historia

ref.
A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałes co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.

Czarny opar nad miastem niczym mroczny zastęp zwiastowały burze jeszcz ja wpatrzony dłużej w tańczących na wietrze oderwał mój wzrok chłopak w prujacym sie swetrze chciał schowac się przed deszczem a światło latarni świeciło tuz nad nim zgadnij skąd spadły pierwsze krople, widziałem sine policzki całe wilgotne na nich słone sople a w nich utopione strach i smutek miałem zapytać po co nocą jak wyrzutek stoi pod drzewem, lecz chyba zabrakło mi odwagi nie wiem, cicho jak złodziej dalej siedziałem w samochodzie i patrzyłem zza szyby na żywy obraz na bezdomne dziecko i nikogo by strzec go na jego brudne dłonie i ubranie na zapłakane niewinne powieki, miał wypieki pomimo chłodu i spowodu głodu zapadnięte policzki czemu nie wraca do domu, jak myślisz??

ref.
A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałes co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij. x2


fajniutka ta pioseneczka
Komentuj(1)


:: 29.01.2005 :: 18:30
hey!dzis wstałam o dziwo o godzinie...9: iles....
ale nie mam chumorrku..dzien zrabany przez jedna sytuacje...!!!!
no juz troche lepiej mi jest..ale oczywiscie siedze sama w domku..
znaczy nie jestem sama ale chodzi o to ze nie mam co robic
moze potem pojde po cos tam do babci a tam sa moi "jebn****"
kuzyni :/:/ no ale coshhhh przezyje...i przy okazji moze sie dowiem paru rzeczy w ogole to ja nie wiem czemu robie minki usmiechniete nie mam chumoru...!!!!!jeszcze....eee....nie wazne
pozdrófki dla wszystkich....papapa
Komentuj(2)


:: 30.01.2005 :: 16:15
hey!dzis musialam wstac wczesnie...okolo ... 8:30 - 9:00 cos okolo tego :[ no ale cossssh..musialam isc do babci do szpitala.
bylam z siostra i mama,myslalam ze w tramwaju zasne niedosyc ze nudno to jeszcze tak wolno jechal...NOWA 15!!!
bylysmy tam okolo 1h i potem do drugiej babci ...na szczescie juz nie do szpitala do domku..

Jejku..ten maly jest zwariowany...hehehe...nie chce mi sie zbyt wszystkiego tego pisac co on wyprawial..serio jak na 2 latka to niezle kombinuje chwytal mnie za reke i zaprowadzal do pokoju zebym sie z nim bawiła..bosheee! wariat maly!hihihi...

Wrociłam do domku o godznie 13 - 13:30 hehe...jestem dokladna!
I poszłam do kuzyna nr.2 ( hehehe..)nudziłam sie u niego cholernie ale dobra...przyszlam do siebie...i sie z wszystkimi poklucilam
tzn.ja sie na wszystkich darłam no ale wiecie...
nie mam ostatnio chumorku.. chyba wiecie czemu nie???
polozylam sie i postanowilam spac ale niestety nie udalo mi sie to...

no i wkoncu siostra zeszla mi z kompa i jestem!!! gadałam chwile z Natalia z Misia (na chwile gdzies poszła)
i z ...Magdą.a teraz sie dokladnie nudze bo nie ma nikogo na gg :/
no to pytanko "co mam wybrac zyletke sznur czy tabletki???"
Pozdrowieńka dla Misi Natalii Gosi Dawida Adama Rafiego
Bufeta Marty K i Beci ...ogólnie to dla wszystkich papapa :*

Komentuj(4)


:: 31.01.2005 :: 19:40
Siemka!Dzisiejszy dzien poprostu ZAJEBISTY
poszłam z Gosia do budy na polkolonie !
bylo fajniutko no i Natalia była Misia Klaudia i duzoooo osóbektam sie nudziłysmy...poszlysmy do stolowki na obiad i wyobrazcie sobie zupa byla SPALONA!ale coshh...idde tak z Natalia i patrzymy a tam BUDA!hahahahaha!!!!!!!
"oni chcieli to dziecko?no pewnie przeciez to nie byla wpadka" - buhahahaha...poprostu to co ja dzisiaj gadałam....
"to ciocia Zosia"--->"aaaa! ciocia Zosia" buhahahaha
i wrociałam do domku (wracalam z Gosia)
ale coshhh...teraz mam dola nie wazne czemu...
bosheee...nikt mnie nie lubi
wlasnie leci reklama "aaaaaa saga! -- to u nas rodzinne" hehe
pisze eski z Gosia K ale ....MAM I TAK DOŁA :CRY::CRY::CRY::CRY:
no to pozdro for all :*papa
Komentuj(5)


 

photo lostheart