=) Prosze o komcie i wpisujcie sie do ksiegi gości =P Pozdrawiam Nara :: talk.pl ::

 

 

[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień





Yo zi00m ;) =P Jestem Pycia mam 14 lat.Lubie HH spotykac sie z przyjaciolmi,jak chcesz ze mna pogadac to napisz na GG 1264014 :) Pozdrófki...Nara

 


talk.pl

:: 01.02.2005 :: 20:00
Czesc!dzisiaj byl tez fajniutki dzien
ech....budzik obudzil mnie o ... 8 i wylaczylam go poszlam spac dalej ale nagle slysze sms przyszedl (od Gosiaczka )
i pisalam z nia troche...wstalam umylam glowe poszlam po Gosie i poszlysmy do budy na polkolonie Gosia ciezko fizycznie pracowala w 110...potem zaczeli ogladac film...nawet nie wiem jaki bo bylam z Gosia (ona ciezko fizycznie pracowala a ja siedzialam na parapecie i sluchalam piosenek i myslalam o wszystkim po kolei i tak jakos mi sie dziwnie zrobiło
potem poszłam na obiad i spotkalam p.Sębe i dzieckiem
ja mam nadzieje ze ona wroci i poszlam z Misia Gosia do Natalii i tam gadalysmy oglaadalysmy vive itd.Misia poszła o 15:30 - cos kolo tego...a ja z Gosia o nie wiem kiedy chuba okolo..17:iles 18:iles nie wiem...i wszystko bylo by dobrze gdybym nie weszla na gg i Misia nie stwierdzial ze zjebalam Natalii chumor i ze przeze mnie jest jej smutno..ale dobra
teraz jestem juz kompletnie dobita...
dol to dol spoxsik nie jade jutro na zadne lyzwy..
pozdro dla osob ktore bardzo lubie i ktore lubie i kocham i dla wszystkich..papa:*
Komentuj(5)


:: 01.02.2005 :: 20:32
pisze bo mam tego wszystkiego dosyc...!!!!!!!!
wszystko jest poje**** WSZYSTKO CO SIE DZIEJE
ciagle sie mnie czepiacie jak chce pomuc to sie na mnie drzecie...
czemu nie ma nikogo kto mnie serio kocha??komu na mnie zalezy...
zakochalam sie w przyjacielu...to jest koszmarne!!!!
Natalii zjebalam chumor...
papa
Komentuj(10)


:: 03.02.2005 :: 17:04
Hej!ech...dzisiaj bylo nawet fajnie.
wstalam o 8:45 a o 9 mialam byc kolo Gosi wiec jej napisalam ze bede o 9:20 hehe...poszlam do niej i tam siedzialysmy chyba z godzinke bo jak mialysmy juz isc to zawsze cos - hihihi
no i poszlam z nia w koncu do budy na te pol kolonie i zaszlysmy tam chyba o ...10:45 a o 10 sa te zajecia...ale coshhh.
w szkole lazilysmy wszedzie bo bylo nudno na zajeciach.
potem poszlismy wszyscy na dwor na troche i wrocilismy
poszlismy na obiad (mmmmm...zapiekanka i ogorkowa mniam )
potem mielismy jechac z Marta i Julcia do starego browaru ale jednak nie pojechalysmy ...oprocz mnie Gosi i Misi jechal jeszcze sebol i Bufet - buhahaha!!wiedzialam ze sebol zapyta gdzie jedziemy.ale stwierdzilysmy ze nie jedziemy i Bufet zostal z nami a Julcia Marta i Sebol pojechali :/:/:/
poszlysmy w trzy do Gosi i tam...JADLYSMY OBIAD (DRUGI) BUHAHAHA
a pozniej poszlysmy odprowadzic Misie i spotkalysmy Ptysia
boshe..jak mu cos sie stalo
to bedzie nasza wina!!!!!!!!nio i potem poszlam do domku i siedze i nikogo nie ma na gg ;( ale Misia ma zaraz wrocic
POZDRÓFKI FOR:Gosi Misi Natalii Dawida Adama Magdy Asi Eweliny Macieja Damianka Ani Darka i dla osób ktore bardzo lubie lub kocham ale zapomnialam napisac :* papa


Komentuj(4)


:: 04.02.2005 :: 20:38
siemcia!
dzisiaj bylo...fajnie ale nie tak jak wczoraj
szlam do szkolki z Gosia (jak zawsze)
potem na kompach siedzielismy
nudzilismy sie ..poszlismy na obiad,baba od stolowki....buchahahahalepiej nie mowic.
nie chce mi sie zbytnio pisac :/
obrazilam sie na Macieja...ale cosh....
sorry ale wkurza mnie takie cos !!!!
a teraz sie nudze bo jak zwykle nie ma nikogo na gg
no ale cosh...podzrowieńka for :
Gosia ,Misia ,Natalia, Dawid, Adam(...), Bufet, Ania, Asia ,Magda, Ewelina ,Klaudia O
NO TO PAPAPAPA PROSZE O KOMCIE


PS:KTO MI KUPI TEGO MISIA CO BYL W SMYKU??
A MISIA OBIECALAS MI UPIC ODTWARZACZ MP3
Komentuj(8)


:: 05.02.2005 :: 20:37
Siema!!!!!ja Was poprostu kocham
mam dobry humor wiec postanowilam to wykorzystac i napisac notke
wszystko mi sie pokolei przypomina
jak bylam z Gocha u Natalii i jadlysmy kopytka
"Twoja mama chyba szykuje nam obiad"
"no tak bo kto potem bedzie placil.."
"aaaa ciocia Zosia"
"ciekawe jak to smakuje"
"poprosze ich o jego nr.tel."
buhahahaah.....juz nie moge...
dzisiaj rano bylo troche nudno ale teraz juz jest lepiej zadzwonila Nataleczka wiesniareczka...! i gadalam z Darkiem i ŁUKASZEM buhahaha...boshe...co ja zrobilam!
pozdro dla Nataleczki Misi Gosi Dawida Adamka Darka Łukasza B.
i mojej bylej klasy...kocham Was :* tylko Was papa
Komentuj(4)


:: 06.02.2005 :: 19:56
Heycia :* ...
Dzisiaj jest tak sobie :/
Hmm...wstałam o 11 i weszłam na gg i oczywiscie PUSTKI :/
ja nie wiem jak tak mozna ja jestem zawsze a was nigdy nie ma no ale cosh...chyba przezyje
Gadałam troche z Natalia ... zz Misia to dzisiaj nie gadałam tak jakos .. moze jeszcze bedzie to z nia pogadam
a Natalia jedzie sobie do Nikusia i mnie zostawia
Darusia i Łukasza nie ma co za pech... hehe ZARTOWALAM
Po co ja pisze jak nikt nie komentuje
Wlasnie ... KTO MI NAPISZE MAILA??? pycia12@o2.pl
tylko Asia mi napisala ale dzieki :* (eh...troche malo mi napisalas ale cohs...przezyje )
A jednak Natalii nie jest szkoda kasy na mnie
hehe...bo mi pisala smska
PYTANKO : Komu na mnie zalezy???
wiecie jaka ja jestem nie mila hehe...wlasciwie to zalezy dla kogo ... bo np.dla ... nio nie jestem zbyt mila
Dobra ja koncze bo juz bzdury piszem
Pozdrófkiii for :
- Natalia :*:*
- Misia :*
- Gosia :*
- Daruś
- Łukaszek
- Dawid
- Adam
Kocham Was :* a Wy mnie nie
PapaPapaPapa

PS:KOmentujcie bo siem obraze Pa:*

Komentuj(6)


:: 08.02.2005 :: 20:55
Czeesc!mam mini dolka wiec nie wiem czy napisze cos sensownego..
ostatnio nie wiem co sie u mnie dzieje...
niby spedzam czas z przyjaciolmi a wlasciwie z przyjaciolkami bo przyjaciele...no wlasnie przyjaciele maja mnie w dupie
Łukasz..kolega ktory raczej mnie nie lubi
Adam - przyjaciel
Dawid - -||-
Natalia - przyjaciolka
Gosia i Misia tak samo
ale po jaka cholere ja to wszystko pisze???
kurde juz mnie ... szczzela...gadam grupowo z jakimis downami nawet nie wiem kto to jest.. :/:/ ale ok
szczerze?NIC NIE JEST OK!coshhh..takie zycie
Dzis bylo dosc fajnie spodkalam sie z Misia Nataalia Gosia i Sara..
no ale co z tego...?Gosia i tak byla smutna (pod koniec)
Natalia tez ,Misia bala sie sszczurow Sara rozwalila telefon..
eh...a ja odczowam brak ...brak...brak ! Brak znajomych..
wiem ze to dziwne..ale Adam sie nie odzwya nawet mi jednego jebanego smsa nie napisze Dawid ...gadamy czasem ...
Misia Natalia i Gosia... - hmm..z nimi spedzam najwiecej czzasu
ale wiecie...one to chyba za mna nie przepadaja...
oki koncze..papa
pozdro dla wszystkich ... papapa
Komentuj(5)


:: 10.02.2005 :: 11:43
Siemka...e...nie chce mi sie zbytnio pisac ale chyba sie wysile
No wiec wstalam o 10:30 bo zadzwonila Gosia,pytala sie gdzie pojechala Natalia ...i bylo jej smutno
teraz wlaczylam kompa i czytam rozne blogi a najpierw
przeczytalam to co mi napisal Łukasz..no i mu odpisalam
ech...musze dac rade eee..chyba za bardzo nikt nie wie o co mi chodzi ale cosh..wazne ze ja wiem!
wiecie co..brzuch mnie boli --> buhahaha tak na serio to nie jest smieszne! hehehe...
Łukasz chce sie ze mna przyjaznic...bo buja sie w Weeronice :/
aaah...co za pech serio serio ...
nie wiem co tu jeszcze napisac bo to do[piero poczatek dnia..
wiec nie wiem ale moze jeszcze cos dzisiaj napisze..
moze pojde do babciu i kochanych kuzynkow :/ ee...zart z tymi kochanymi..poprostu wiecie jacy oni sa walnieci?
ciagle nadaja mi o moim bylym :[:[:[ wrrrrr.... :[:[
poprostu..a szczegolnie ten mlodszy o rok ode mnie..
e..dobra to ja koncze
pozdro for all -- papa :*
Komentuj(4)


:: 11.02.2005 :: 16:11
dLaCzEgO nA nIeBiE tYlE gWiAzD... ,
dLaCzEgO w TwYcH oCzAcH wCiĄż JeSt BlAsK... ,
dLaCzEgO sMtUnO mI ,gDy WrAcAm Do ChWiLi SpEdZoNyCh Z tObĄ... ,
dLaCzEgO nIe WiDzE nIc PoZa TwĄ oSobĄ... ,
dLaCzEgO cZuJe ZaPaCh TwÓj ...
PrZeCiEż Ty WcAlE nIe JeStEś MóJ!

PS:YyYyY...później postaram sie napisać cosik o dzisiejszym DNIU hehe ..papa

Komentuj(2)


:: 12.02.2005 :: 17:35
"WcZoRaJ sZcZęŚcIe ByŁo BlIsKo ,WcZoRaJ śMiAł SiĘ cAłY śWiAt -
DzIsIaJ rApTeM pRzEsZłO wSzYsTkO ,cAłE sZcZeŚcIe RoZwIaŁ wIaTr"

Siema!Dzisiaj sobota 17:08 hm...
Wstałam BARDZO wcześnie bo o 10 - cos kolo tego jak dla mnie to BARDZO wcześnie wiec zastanawiam sie co zrobie od poniedzialku jak bede musiala wstawac o 6:30 uf...mam nadzieje ze jakos wstane bo przypuszczam ze bede szla do szkoly z Gosia..a to nie mam sie co przejmowac bo my z Gosia zawsze wychodzimy za 15 ósma z domu i jakos sie nie spozniamy ... znaczy zdaza sie nieraz
Np.rano jak juz jestesmy w budzie i jest pierwszy angielski to nigdy nie idziemy do klasy jak jest dzwonek tylko juz z 10 min.po bo czekamy az Natalia wejdzie do klasy...boshe..dzieki tym spoznienia mamy zachowanie poprawne czy jakies tak w kazdym razie nie dobre.. ale cosh...takie zycie - hehehe...jakos z Gosia ublagamy zawsze pania zeby nam nie wstawiala spoznien
A co ja dzisiaj robilam?no wiec wstalam gralam troche z kuzynem...nudzilam sie siora zeszla mi z kompa i jestem
super nie?a zapomnialam w czasie jak sie nudzilam to ogladalam jakis film w TV no czyli sie nudzilam
teraz to nie mam zbytnio dobrego humorku ale juz jest lepiej niz godzinke temu i sie ciesze!bo mialam zalamke :/ ech..
Ci co mnie znają to chyba sie domyslaja czemu ale juz jest lepiej bo sie tak jakby ta sprawa "wyjasnila".Nudzi mi sie!
Ale kit z tym...ech a teraz wyraze zdanie na temat tego co Natalia czyli "milosci w wieku 14 lat" ...no wiec tak:
ja uwazam ze w wieku 14 lat nie jest "milosc" tylko zauraczenie lub bujanie sie w kims (znam to ) mysle tez ze nawet dorosly czlowiek nie jest swiadomy tego czy na prawde kocha!
znam takie przypadki ze chlopak z dziewczyna sie kochali i razem sie zabili bo ona byla w ciazy,lub laska podciela sobie zyly bo chlopak ja zucil...czy ja wiem cczy tak na prawde to jest "prawdziwa milosc" moze poprostu zalezalo im na sobie, nie wiem moze zle mysle ale ja tak uwazam i takie jest moje zdanie.
nie mowie oczywiscie ze sie nie kochali...w ogole.na pewno cos do siebie czuli,ech...wiecie chyba zle to pisze poprostu nie umiem tego wytlumaczyc...!no a teraz o czym moge napisac?eeee...
nie wiem moze ze jestem pestmistka?heh...wszystko widze w czarnych kolorach - to jest smieszne ... wiem wiem!raczej jestem wesola co moze to potwierdzic Natalia z Gosia ale czasem mam takie zalamki i mysle o najgorszym.wczoraj np.plakalam wiem mam 14 lat i plakalam jak dziecko - to jest chore bo wlasciwie to nie mialam konkretnego powodu.No ale wiecie..ja czasem tak mam.
a teraz juz koncze bo nie wiem o czym moge jeszcze napisac jak cos wymysle to napisze fajnie nie??hehehe -- Papapa :*
POzdrófki dla Natalii Gosia Misia Dawida Adama (wreszcie wrocil i sie do mnie odezwal)Łukasza B (ale nie Brody)Darka Eweliny (wielkie dzieki ze mi pomoglas w tym blogu :*)Asi Magdy i dla wszystkich supcio osóbek!


Komentuj(6)


:: 14.02.2005 :: 19:24
Czesc!dzisiaj walentynki (dzien zakochanych) czyli nie dla mnie :/
I pierwszy dzien do budy od ferii :/
wiecie ze nie chcialo mi sie wstac i cudem wstalam o 6:45 -
Bylam z Gosia w szkole juz o 7:40 hehe jak na nas to bardzo wczesnie iii tak stalam z nia i dyskutowalysmy z Kondziem,
przyszla Natalia z Sraara...i Natalii i mi odjebało "trzymam telefon i kluczeeeee" hehehe!!!albo "jebany pedal" powiedzialam po ciichu na... nie wazne a Natalia zaczela sie tak drzec na głos :głupek: poprostu ...!
pierwsza moja lekcja to JĘZYK ANGIELKSI -- poprostu zajebista lekcja taka ciekawa - buhahaha z Gocha siedzialam i nic nie robilysmy tylko gadalysmy potem matma :/ eeee nie bylo najgorzej
nawet dostalam dwie troje potem FIZYKA :/ eeeee bez komentarza i wychowawcza...BOSHEEEEE :[:[:[
temu naszemu palantowi mozna powtarzac ze chcemy isc do kina z 1B a on swoje "mozemy isc do kina za 2 tygodnie w sobote!"
normalnie nienormalny to ja juz nie jestem taka powalona
Pozdro dla wszystkich PaPa :*


Komentuj(7)


:: 15.02.2005 :: 19:49
Czesc...mam mini dołka,ale chyba wiecie o co łazi nioo nie?
do szkoly na 8:55 na szczescie bo i tak nie moglam sie podniesc z lozka :/ wiecie jak mi sie chce spac???
ALE SPOX .... nie chce mi sie pisac wiec to bedzie raczej krotka notka!pierwsza lekcja muzyka ale nie bylo baby na szczescie
potem matma szybko minela ,angol ;/ bez komentarza i chemia:[ dostalam 1 i 3 :[ buuuu ta troja to spox ale pała :[
no i potem zostalam w budzie z Natalia Gosia Saara i Anka.
pozdro papa

Komentuj(2)


:: 15.02.2005 :: 19:59
To jest dla mojego PRZYJACIELA :





Kochanie jeśli Cię jutro zobaczę
Cała Zaleje się w łzach,
Ty jesteś dla mnie całym światem
Więc nie zostawiaj mnie tak,
Będę Cię przytulać i całować do woli
Aż w końcu powiesz DOŚĆ
Bo samotność bardzo mnie boli,
Więc nie dziw mi się
A najbardziej cierpi moje serce,
Które bardzo KOCHA CIĘ
Więc daj swą drugą połówkę,
Niech razem połączą się!!!




Komentuj(2)


:: 16.02.2005 :: 14:54
"w kWiAtAcH pŁyNą PoCaŁuNkI, a W mIłOśCi PłYnĄ łZy, DlA mNiE śWiAt DzIś NiE iStNiEjE, dLa MnIe ŚwIaTeM jEsTeŚ tY"


Siemka!Dzisiaj środa:/ chyba najgorszy dzień w tygodniu!
Bo lekcje takie : matma historia biologia wos geografia informatyka i polski :/ bylam dzis zwolniona z 2 ostatnich lekcji bo mialam isc do lekarza!
Szłam z Gocha ,na 8:00 lekcje i tak siedze u Gosi rano i patrzymy ktora godzina a to juz za 20!i jak ruszylysmy do budy..
i oczywiscie tramwaj nam uciekl i musilysmy biec do nastepnego przystanku :[ bosheeee...a potem nie mogłysmy isc :[
Juz nigdy nie bede biegla Gosia i tak sie spozniłysmy na szczescie pierwsza byla matma!i mnie wziela do odpowiedzi dostalam 2+ :/
no ale lepsze to niz pała!dostala bym 3 gdybym odpowiedziala na jedno pytanko ktore mi zadala ale ja sie nie nauczylam tego co podaawala nio i wpadlo do dziennika 2+.
Eh..potem jak juz napisalam byla historia buhahaha sprawdzian a wlasciwie test bo bylo pytanie i odpowiedzi a,b,c,d
cala klasa gadala a baba nic i Misia wszystko ode mnie sciagnela zartuje na odwrot ale i tak mamy dwa zle wiesz nie?
Potem biologia (mamy z naszym wychowawcą)czyli byla wychowawcza prawie zawsze mamy tak ze zamiast bioli mowi ze mamy pare spraw i robi sie z tego wychowawcza (na szczescie)
potem wos --> jakos minelo pani gadala o starych czasach..
to byla pierwsza nasza lekcja wos.ale spox
Pozdro PaPa


Komentuj(4)


:: 16.02.2005 :: 18:43
Verba - "Nic więcej"


Nie znam już takich słów, aby móc być z tobą znów,
Nie chcę już wierzyć w cud, bo wiem, że szkoda czasu
Mówią mi: nie trać sił, bo z tego już nie będzie nic,
bo z tego już nie będzie nic, nie będzie nic już więcej...

Uczucia zagubiłem, utraciłem to, co piękne
Może na szczęście nigdy nie było wieczne
Nigdy nie będę już śnić o tym, by ponaprawiać błędy
Nie będę szukać chwil - tych, które odeszły
Teraz wiem, że nigdy się nie złamię już więcej
Smutek to szczęście, gdy z kamienia mam serce
Nagle zawiodła pamięć, zgubiłem gdzieś wspomnienia
Miłość to piękne uczucie - zwłaszcza gdy jej nie ma
Od teraz muszę iść, muszę żyć bez uczuć dalej
To, co jest popiołem kiedyś było żarem i niech to już tak zostanie
Niech to już zostanie, bo tak lepiej
Mam już święty spokój, wolę żyć bez Ciebie
Teraz telefon milczy, skasowane wiadomości
Nie uwierzę już nigdy nawet szczerej miłości
Jestem sam i tylko jedna myśl porusza
- jak zaufać teraz komuś, skoro anioł mnie oszukał?

Nie znam już takich słów, aby móc być z tobą znów,
Nie chcę już wierzyć w cud, bo wiem, że szkoda czasu
Mówią mi: nie trać sił, bo z tego już nie będzie nic,
bo z tego już nie będzie nic, nie będzie nic już więcej...

Stoję samotnie pośród tłumu, zostałem z niczym, bez uczuć
Jak coś poczuć, gdy serce milczy?
Dziś widziałem zbyt wiele, o jeden obraz za dużo
Dla Ciebie nie mam już miejsca, gdy marzenia się kruszą
Wiesz, stoję sam między szeptem a ciszą
Wiesz jak to jest gdy się myśli kołyszą w głowie, która nie chce już tego, co było
Jesteś nie wywołaną kliszą dla mnie, jesteś ciszą, która usypia mnie, gdy próbuję powstać, męczy mnie, zabija, gdy nie zamierzam poddać się
Stoisz obok, ale jakby Cię nie było,
zapomniałem o tobie, nawet jeśli byłaś słodką chwilą
Stoję sam, tak bez uczuć, wiesz
Które zgasiłem właśnie, ugasiłam wszystkie je
Może łatwiej będzie po prostu nie rozmawiać,
zamykam rozdział ten, z mego życia spadaj...

Nie znam już takich słów, aby móc być z tobą znów,
Nie chcę już wierzyć w cud, bo wiem, że szkoda czasu
Mówią mi: nie trać sił, bo z tego już nie będzie nic,
bo z tego już nie będzie nic, nie będzie nic już więcej... /x2

Tak, nie będzie nic już więcej, wiesz?


Boshe...ta piosenka jest zajebista wiecie jak mi sie ona podoba mimo ze jest dolujaca!normalnie jest super!
Pozdro dla mojego super przyjaciela Adama
dla Dawida Misi Natalii Gosi Eweliny
i przede wszystkim dla MAGDY :* dziekuje Ci bardzo za to ze podalas mi ta piosenke ja ją znam ale nie wiedzialam jak sie nazywa wykonawca i tytul jaki jest wiec nie moglam sciagnac
Jeszcze dla Łukasza B Darka calej klasy 1a i 1c no i dorzuce jeszcze b (paru osob :Marty K Beci Gawronka Kondzia Michała S)
i dla klasy 1d
a teraz koncze bo jestem happy i ide to wykorzystac
niedosyc ze sciagnelam ta piosenke znalazlam tekst do niej to jescze sie wszystko wyjasnilo z Adamem PaPa Kocham Was :*



Komentuj(12)


:: 18.02.2005 :: 16:44
Siemka!Dzisja nie bylo tak fajnie jak wczoraj tylko ze wczorajszego dnia nie opisalam.Wczoraj przekonalam sie ze zycie jest "piekne" ale dzisiaj stwierdzam ze tak nie jest!!
Z jednej strony dobrze ze nie jest tak latwo bo jak by kazdy mial to co chce i kogo kocha to by bylo glupio szczerze mowiac,kazdy by mial to co chce.Ale z drugiej strony nie bylo by cierpienia plakania i tych wszystkich okropnych rzeczy.A Wy co o tym myslicie?
Dzisiaj oczywiscie sie spoznilam z Gosia ale na szczescie pierwsza lekcja religia z Halinka:/ wiec wiecie!no i dostalam od niej pałe za prace na lekcji hahaha!!a Gosi kazala sie przesiasc bo gadala z Filipem Patrykiem i Karolem (z tymi co siedzieli za nami).
Potem NIEMIECKI na szczescie nie bylo sprawdzianu bo sie ksero popsulo i z reli tez mial byc...wiec nam przepadly dwa sprawdziany ale beda za tydzien w czwartek prawdopodobie.
potel polski :/ blee!!najglupsza lekcja na swiecie a wlasciwie sam polski nie jest zly tylko baba prowadzaca ta lekcje :/:/:/
ale dobra nudno bylo.aa potem historia baba sie na mnie uwziela na mnie i Gosie i Misie!Gosia nie mozemy siedziec razem z reszta i tak powiedziala ze nie bedziemy bo nas porozsadza bo na jej lekcji nie bedziemy siedziec razem - buhahahaha...
potem matma szybko odpisalam zadanie jak sprawdzala obecnosc.
z geografii tez przepisalam cala ja
wlasciwie to na matmie bylo ok i geografia tez nie bylo zle
no a teraz siedze i mnie zlapal dol i musze przed nic uciekac;(
;(;(;( wczoraj bylo tak pieknie i wczoraj i przed wczoraj ;(
a dzisiaj...wszystko licho wzielo!;(
Pozdro dla Natalii (ktora jest chora - big wspolczcia) Misi (z ktora sie ciagle bije na lekcji prawda Misia?)Gosi (ktora wszystkich klamie ze bedzie miec okulary)Dawida(ktory mi nie mowi "czesc")Adama (ktory tak jak Dawid nie mowi mi "czesc" ktory mnie wcoraj natarl i ktory mnie nie zauwaza )
i for Magda Ewelina Asia no i wszyscy ktorych lubie a nie wymienilam ---> Misia cos mi sie przypomnialo z tym natarciem chyba wiesz o co chodzi nie? no to PaPaPa :*

Komentuj(7)


:: 18.02.2005 :: 16:53
AAAAA LUDZIE WIECIE ZAPOMNIALAM CZEGOS DODAC :
ZGADNIJCIE KTO JEST NAJPIEKNIEJSZY NA ŚWIECIE! ;D
MISIA TY NA PEWNO WIESZ ... TAK SLODKO BATONIKA JE
HEHEHE...





"CzY wIeSz Co To BóL sAmOtNoŚcI ,
kIeDy SeRcE dO sErCa SiĘ rWiE ? ,
kIeDy MiŁoŚć bEz WzAjEmNoŚcI ... ,
cZy WiEsZ jAk SmUtNo Mi JeSt? ... "
Komentuj(7)


:: 20.02.2005 :: 17:03
Czesc!jak juz tak nalegacie zebym napisala new notke no to pisze ,jestem tylko ciekawe czy ją skomentujecie...
Dzisiaj normalny dzien niedziela jak kazda niedziela nic szczegolnego sie nie wydazylo co by mnie mialo ucieszyc.
Nie to co wczoraj...wczoraj to poprostu byl super dzien chociaz mialam dola i plakalam.ale przypomnialo mi sie ze obiecalysmy sobie z Natalia ze nie bedziemy sie zamartwiac chlopakami
no i mi przeszlo,gadalysmy na gg i w ogole bylo cool
no a o 23 mi juz kompletnie przeszedl dol bo gadalam z Adamem i bylismy dla siebie bardzooooo mili hehe...nie no ale na serio.chociaz nie wiedzialam o czym on mowi to i tak sluchalam bo dobry czlowiek slucha osoby ktora do niego mowi no i jestem happy hm...o czym tu napisac?nie wiem wiec koncze
Pozdro dla Natalii Misi Gosi Dawidka Adamka Łukasza Darka Asi Rozalii Ani Eweliny Pawła Magdy Zella...
i dla wszystkich super osob i dla tych co mi komentuja bloga
dla calego gim.58 szczegolnie dla pierwszych klas
Papapaa :* JAK JUZ KTOS CZYTA TEGO BLOGA TO PROSZE O KOMCIA





Komentuj(7)


:: 22.02.2005 :: 12:47
Siemka!Juz od dzisiaj siedze w domu i pewnie do konca tygodnia bo jestem chora =/ chyba nie ma wyjatku ... wszyscy sa chorzy Sara Wz 1c i 1b Ja Misia Natalia Michał S Asia z 1d...no i pewnie jeszcze wiele innych osob.wiece jak mi bylo wczoraj okropnie?
mialam tepmerature 38 a rano juz 39 i tak mnie glowa napierdala ze poprostu chyba pojde sie polozyc.
gadalam z Misia sobie przed chwilka,ale ona juz poszla.
a teraz siedze i sie nudze i doszlam do wniosku ze moge byc bardzo szczesliwa dzieki jednej osobie Ci co mnie znaja to chyba sie domyslaja dzieki komu.
boshe..moja glowa dobra ja juz koncze
prosze o komcie ...Papa
Pozdro dla osoby dzieki ktorej moge buc szczesliwa.
Komentuj(3)


:: 22.02.2005 :: 15:45
Dla mojego przyjaciela

Zamykam w sercu ból ,
Ukrywam wciąż tęsknote ,
Nie wiem czy będziesz mój ,
I nie chce myśleć już o tym.
Kocham Cie i nienawidze ,
Jedno większe od drugiego ,
A pragne tak mało przecież ,
Serca,miłości i uśmiechu Twego...




Komentuj(10)


:: 23.02.2005 :: 18:42
Yo!Ludzie wiecie jak ja sie koszmarnie czuje?
temperatura b(39-38 stopni),bol głowy gardła brzucha...
ja juz nie moge!kreci mi sie w głowie!zaraz chyba umre!
dzisiaj wstalam...wlasciwie to nie moge okreslic o ktorej wstalam bo co pochwile spie =( i jeszcze musze wpierdalac te okropne lekarstwa!...:::FuCk:::... a mama na zebraniu =/ ciekawe co jej nagadają!nie jem juz nic od dwoch dni ... wiecie jak mi nogi schudły =/ az okropnie wyglada.boshe głowe to chyba sobie zaraz odetne bo juz nie moge =( nawet mi nikt smsa nie napisze zapytac sie jak sie czuje (czy to tak duzo?)tzn.mogłby on napisac mi smska bo gadalismy ostatni raz hm...w sobote a ja sie stesknilam
i dopiero w poniedzialek go zobacze no chyba mam nadzieje ze juz bede zdrowa bo jak nie to... =/=( wszystko mnie doluje
mam juz naprawe dosyc!!!ludzie co ja mam zrobic?
bo ja juz sie gubie.dobra ja juz koncze bo sami widzicie ze nie pisze nic sensownego Pozdrowienia dla Adama ktory mnie nie lubi ,ale Natalia - dawno nie gadalysmy nie sadzisz?
dla Misi - nie jadłam obiadu dla Gosi - dawno sie nie widzialysmy i dla Dawida - gadamy ze soba czescieja niz ja z Adamem boshe .. Papapa :*



Komentuj(5)


 

photo lostheart